Відгук про роботодавця «Льонокомбінат GOLDI» Добавлен: 26.07.24 00:45

Основна назва: Льонокомбінат GOLDI
Інші назви: ТОВ "Т-Стиль"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Телефони: +38 (067) 557-20-36, +38 (067) 380-41-11
Адреса: Україна, м. Ровно, Рівне, Льонокомбінат

"Рівненський льонокомбінат" є найбільшим виробником трикотажних виробів в Україні. У магазині пропонують зручний і сучасний одяг для чоловіків, жінок і дітей. Постійне поповнення товару. Особливістю виробника є пошиття речей з використанням патріотичних принтів. Привітний персонал та якісний сервіс. Магазин "Goldi" - це демократичні ціни на всі вироби вітчизняної продукції.
Автор(-ка): Юлія (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Менеджер зі знанням англійської мови
Дата співбесіди: 2024 г.

Немає

Хотіла би трішки розказати про це жахливе та токсичне місце.Спочатку була співбесіда, на якій питали більшу половину особистих питань, на які я взагалі не повинна була відповідати, але це ще квіточки. Приїхала на «стажування» (якщо це можна так назвати). Коли зайшла у кабінет, то зі мною ніхто навіть не привітався, не пояснив обов’язків, не показав абсолютно нічого. Просидівши хвилин 40, попросила одну дівчину, щоб да якесь завдання, на що вона відповіла «Я взагалі не те роблю». Ще хотіла б окремо написати про Романа ( менеджера з постачання невідомо чого), який як заступник директора навіть не підійшов за цілий день до мене, не розказав що і як, це просто жах. Нікому не раджу, не витрачайте свого часу!!!
https://www.vnutri.org/goldi/ -реальні відгуки