Відгук про роботодавця «Родинна ковбаска» Добавлен: 06.08.24 20:51

Основна назва: Родинна ковбаска
Інші назви: Барком
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Львів

«Родинна ковбаска» – це львівська сімейна компанія, яка 25 років працює за принципом повного циклу виробництва. Він починається на полях, де вирощуються зернові, продовжується на тваринних фермах та виробництві з переробки м'яса і завершується на полицях продуктової роздрібної мережі та у службі доставки «Родинної Ковбаски». Наразі мережа «Родинна ковбаска» нараховує 160 магазинів в 9 областях України. Гасло компанії: “Своє. Свіже.”
Автор(-ка): Мері (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Продавець
Дата початку роботи: 2024 г.

Шеріл Сендберг колись сказала, що сьогодні не можна дивитися на свою кар'єру лише в контексті руху вгору-вниз. Ви повинні дивитися на це трохи як на гру на батуті, де всі рухи, будь то вбік, вниз чи вгору, можуть мати позитивний вплив на нашу ситуацію, на наше майбутнє. Найкращою порадою щодо кар’єри вона вважає те, що їй сказав Ерік Шмідт (гендір Google): "Єдиний критерій, який має значення при виборі роботи, — це потенціал"
"Коли тобі пропонують місце на ракеті, ти не питаєш, яке це місце. Ти просто сідаєш і летиш"
Родинна ковбаска - радянський літак з пілотом самодуром і екіпажом придурашеної команди.

Через рік вам буде соромно признатися, що ви працювали з тупоголовою миронівною і її колегами...