Отзыв о работодателе «ModnaKasta» Добавлен: 22.11.12 15:55

Основное название: ModnaKasta
Другие названия: МоднаКаста, ООО «Маркасон»
Сфера деятельности: Производство/поставка: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Телефоны: +38044 355 55 55, +38067 551 40 07
Адрес: Украина, г. Киев, Воровского 33-Б

Принадлежит к сегменту интернет-бизнеса. Интернет-магазин в формате закрытого клуба, который своим подписчикам продает одежду, обувь, аксессуары по специальным "клубным" ценам (со скидками)
Автор: Українська мавка (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012 г.
Дата увольнения: 2012 г.

Ну от що можна написати? Молодий колектив, наприклад, це ж плюс? Ну так він же змінюєтся с такою частотою, що скоро весь Київ буде в курсі, шо то за лажова контора. Ну ще там, типу, круто мати все від Стіва Джобса: айфони, айпади, ГЕЙпеди, МОпеди . А ще, шаблон презентації, як у Стіва - це круто. Хоча відстійна йнформативність цієї ж презентації ні в кого не викликала подиву (ну крім новеньких).

Це повний цирк, що складається з донецьких товарищів, які сприймають людей як скотів, а бізнес як процесс хизування перед оточуючими.
Таке враження, що для них це просто якась арена для глузування над людьми.
Фінансування компанїі вистачає, мозку, на жаль, ні в жоднісінького з керівників.
І ще один, ДУЖЕ важливий нюанс. Такого "директора" з персоналу я ще ніде не зустрічала. Нє, ну є ось, Оля, наприклад, дуже хороша дівчина. Але Тетяна… Це просто жах якийсь. Дівчині 27 рочків, є дитинка, а веде себе, як малолєтня тупа куриця.
Н-є-є-є, ну з ким не буває, звичайно, але ж нащо таку посаду тоді займати, компанію позорити. Хоча, вона давня знайома директора, це ж все виправдовує… ДонЄцкІЄ пацани рулять. І сміх і гріх.
А взагалі, цікавенький був досвід. Як у мультику з режисером наркоманом.
Всім, хто планує піти працювати в мк, раджу бути психологічно готовим до того, що скоро Ви залишите цю компанію і Вам потрібно буде шукати нову роботу. Але, на щастя, однодумців серед існуючих та минулих співробітників багато. Тому Ві не будете там на самоті.
Ми от і досі зустрічємось і спілкуємось. Мабуть за це можна і треба сказати мк спасибі!
Щодо заробітньої платні. Тут все чітко, два рази на місяць, виплачують гроші без затримок.
Серце директорів можна підкупити круто дорогим аксесуаром, що замерехтить на Вас (вони будуть вас або поважати, або знизять платню), або ж лесощами. При чому багато лесощів для них не буває.
Колектив- змінюється зі швидкістю польоту кулі Бетмена.
Корпоративної культура- ДонЄЦк рулит. Му-му...
Умови праці- ганебні. Люди на головах сидять. Кондиціонери лажають.
Керівництво- нє... там взагалі керівника жодного немає. Є тільки один мальчОнка, другий, підстаркуватий такий, іще ж жере оті пігулки для м`язів. Ми його кликали "резіновый" і третій з Казахстану, ну таке собі, він хоч жартував не так тупо, як всі інші.
Соц. пакет- а не було соц. пакету. Вони ще договір не заключили на той час.