Відгук про роботодавця «тяньши» Добавлен: 31.12.12 00:06

Основна назва: тяньши
Інші назви: корпорация "Тяньши"
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Харків, Вул. Гіршмана

Продажа всякой китайской хрени и всякое другое
Автор(-ка): Баралгін (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: реалізатор гівна
Дата співбесіди: Листопад 2012 г.

Прикольна плазма в "офісі"

Все було класно спочатку: дорогі костюми, чистий офіс, перспективи гребти бабло лопатою. Все, що треба, купувати продукцію щомісяця на 300 грн і запрошувати пару лох... людей. Все просто, гроші самі будуть капати. А ще - пройти навчання (аж чотири заняття). Я пройшов всі, від галіматьї з зірочками до презентації якісних китайських біо-техно-розчісок... ахаха, дико доставило, коли якийсь чувак із залу осмілився назвати китайську продукцію неякісною, і як на нього накинувся "чєловек в штатском", розмахуючи руками і лементуючи, що якіснішого від китайського ПРОСТО не може бути... на наступному занятті тестували продукцію, нам показували якусь нано-розчіску, яка зламалась прямо на презентації. дійсно, дуже якісно. але я висидів всі заняття, прийшов до керівнички і сказав, що хочу працювати.... керівничка щось пом`ялась і сказала, що для "продвіженнія" по кар. драбині треба якихось 6 тис грн, щоб досягти статусу 3 пізди, тобто звізди. Люди, це лохотрон і секта, бо всі працівники, причому грамотна і небезпечна. Але ті фантастичні суми, про які вони говорять, дійсно можна заробити. Але для цього треба бути на самому верху, і так воно і є