Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Інші назви: ГО "УМ"
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: www.facebook.com
Регіон роботи: Чернігів

Опис діяльності: Активізація, підтримка та розвиток молоді Чернігівщини.

Часовщік

Основна назва: Часовщік
Сфера діяльності: Торгівля: Ювелірні вироби
Сайт: chasovshik.ua
Опис діяльності: «Часовщик» - це мультибрендовий магазин і годинниковий сервіс з ремонту сучасних оригінальних швейцарських годинників класу LUXURY. Все, що пов'язано зі швейцарськими годинниками - це «Часовщик». Годинникова справа - це те, чим ми живемо. Наша компанія займається продажем годинників, купівлею, ремонтом, реставрацією, передпродажною підготовкою, обміном та іншими завданнями різної складності. Ми цінуємо кожного клієнта – з 2008 року понад 25% відвідувачів стали нашими постійними клієнтами.

Адванс Фінанс Альянс (АФА) мошенники у_р_о_д_ы (МУ)

Основна назва: Адванс Фінанс Альянс (АФА) мошенники у_р_о_д_ы (МУ)
Інші назви: Юрий Прус Мошенник (ЮПМ)
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі
Сайт: www.afa.ua

Вулкан Рояль в Казахстане

Основна назва: Вулкан Рояль в Казахстане
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: mrcasinohub.com

Опис діяльності: Добрый день! Для получения информации о казино Вулкан Рояль в Казахстане я рекомендую посетить https://mrcasinohub.com/vulkan-royal Этот сайт содержит всесторонние обзоры, включая описание игровых автоматов и других особенностей казино. Мне особенно понравилось, как подробно описан каждый аспект, что помогло мне лучше понять, чего ожидать от посещения.

Advance Finance Alliance (AFA) инвестиционный Moshennicheskiy...

Основна назва: Advance Finance Alliance (AFA) инвестиционный Moshennicheskiy Family-Office (MFO). Юра ПРУС МОШЕННИК (ЮПМ)
Інші назви: Ипотечные мошенники advance finance alliance отзывы.
Сайт: www.afa.ua

Опис діяльності: Ипотечные мошенники. Косят под инвестиционную компанию. [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], +380665991977, +380503259191, +380503291991, +380500265555, +380502007872, +380503259191, 80992338820

новости Украины

Основна назва: новости Украины
Сайт: dnepropetrovsknews.com

Опис діяльності: дравствуйте! Я также всегда ищу достоверные источники новостей Украины и могу посоветовать вам сайт DnepropetrovskNews. Этот сайт предлагает широкий спектр новостей со всей страны. Особенно ценю их за оперативность и объективность в освещении событий. Всегда актуально и информативно.

ADVANCE FINANCE ALLIANCE Мошенники. Юрий Прус Мошенник.

Основна назва: ADVANCE FINANCE ALLIANCE Мошенники. Юрий Прус Мошенник.
Інші назви: Прус Юра мошенник. advance finance alliance
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі

Опис діяльності: ADVANCE FINANCE ALLIANCE, Юра прус - Мошенники. Осторожно. ЮРИЙ ПРУС МОШЕННИК. КИЕВ. ОТЗЫВЫ. Держитесь подальше от этого мошеннического бизнеса. Стоит иметь ли отношения с грязными мошенниками. Нет конечно. .Думайте! [censored] прус - кредитный

Andi

Andi

Основна назва: Andi
Інші назви: Вул. Запорізька 11
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Опис діяльності: Я постійний клієнт у цьому магазині, адреса вул. Запорізька 11 Скільки захожу до магазину, привітання ні якого. Там працює одна дівчина, волосся чорне, я так зрозуміла що це адміністратор, якщо пам'ять мене не підводить то звуть Наталя. Так от, хочу донести до начальства що ця людина переговорюється з простим людом, її хамство та грубість ні у які ворота. До речі я так розумію що там, де в них розміщена вітрина з жіночою білизною через стіну знаходиться вбиральні із якої цю Наталю бачила не тільки я але і другі мої знайомі, до чого веду, більш за все ця людина куре прямо у туалеті тому, що сморід від...

Магазин АВРОРА

Основна назва: Магазин АВРОРА