Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Основное название: Triniti-SB
Другие названия: Интернет-магазин Triniti-SB
Сфера деятельности: Услуги: Охрана
Сайт: triniti-sb.com.ua
Описание деятельности: TRINITI-SB – ми компанія, яка працює на ринку систем безпеки України з 2004 року. Займаємося роздрібною й оптовою реалізацією обладнання для систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю доступом, джерел живлення, акумуляторних батарей, кабельної продукції тощо. Відмінна якість товару, а також гнучка цінова політика дозволяє нам бути серед лідерів у своїй галузі. Пропонований нами асортимент гарантує технічне забезпечення безпеки об'єктів будь-якої складності. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму і передовим технологіям Ви зможете реалізувати повний комплекс...

UZSPACE

Основное название: UZSPACE
Другие названия: Официальный импортёр бутылок для воды UZSPACE
Сфера деятельности: Торговля: Спорттовары
Сайт: uzspace.ua
Описание деятельности: UZSPACE - це інтернет мазагин,який спеціалізується на продажі пляшок для води. Більше 200 варіантів кольорів, обʼємів та призначень, кожна з них надійна, як швейцарський годинник. Пляшки корпус яких не бʼється, що не тече, а навид не гірше новенького айфону, все це і багато інщого пропонкє магазин UZSPACE.

G Consulting

Основное название: G Consulting
Другие названия: Аутстафінг персоналу, Ірлін
Сфера деятельности: Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт: gconsulting.ltd
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Ми надаємо нашим клієнтам широкий спектр послуг та рішень у галузі аутстафінгу, аутсорсингу у сфері бухгалтерського та податкового обліку, у юридичних питаннях, а також сфері управління та розвитку персоналом.

Вухо.Ком, ТзОВ

Основное название: Вухо.Ком, ТзОВ
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: vuho.com.ua
Описание деятельности: "Вухо.Ком " всеукраїнська мережа магазинів мобільного зв'язку. Мережа магазинів «Вухо.Ком» представлена в 10 областях України. На даний момент налічує 64 роздрібних магазинів.

Сфера деятельности: Производство и поставка
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Комп'ютерні майстри з Комп-Сервіс – експерти в галузі обладнання та програмного забезпечення сучасних пристроїв. Вони виконують діагностику та ремонт комп'ютерів усіх рівнів складності.

Ин-Продакшн

Основное название: Ин-Продакшн
Другие названия: ТОВ "ІН-ПРОДАКШН"
Сфера деятельности: Услуги: Дизайн, рекламные материалы
Сайт: reklama-kiev.net
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Наружная реклама в Киеве, POS - материалы, рекламная полиграфия. Дизайн, изготовление, монтаж наружной рекламы, оформление витрин, торговых залов, рекламных конструкций, стойки, стенды, стеллажи, облицовка фасадов, объемные буквы, светящиеся вывески, акрилайт и многое другое.

Сфера деятельности: Производство/поставка: Электроника, бытовая техника
Сайт: comp-service.kiev.ua
Описание деятельности: Ремонт комп'ютерів та ноутбуків, обслуговування та налаштування ПК комп'ютерні послуги Комп-Сервіс швидка комп'ютерна допомога вдома.

Сфера деятельности: Торговля: Компьютеры, комплектующие, ПО

Сфера деятельности: Производство/поставка: Электроника, бытовая техника
Сайт: reklama-kiev.net
Регион работы: Киев

Описание деятельности: комп'ютерний сервісний центр

Комп-Сервис

Основное название: Комп-Сервис
Другие названия: Ремонт компьютеров и ноутбуков Комп-Сервис Киев
Сфера деятельности: Торговля: Компьютеры, комплектующие, ПО
Сайт: comp-service.kiev.ua
Описание деятельности: обращались по ремонту ноутбука на дому, все ок, рекомендуем!