Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Основное название: Harvest
Сфера деятельности: Производство/поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт: harvestseeds.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Европейске насіння в Україні на будь який бюджет. Швидка доставка , орігінальна генетика на упаковка від виробника

RedRent

Основное название: RedRent
Другие названия: RedRent - прокат автомобилей
Сфера деятельности: Торговля: Автомобили, запчасти, автохимия
Сайт: redrent.com.ua
Регион работы: Одесса
Описание деятельности: RedRent - прокат автомобилей В Одессе.

«М-плюс» – мережа медичних центрів в Україні

Основное название: «М-плюс» – мережа медичних центрів в Україні
Другие названия: «М-плюс»
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: m-plus.com.ua
Регион работы: Киев
Описание деятельности: МРТ, КТ, УЗД діагностика Консультації та лікування провідних фахівців Реабілітаційний центр

ТопМатч

Основное название: ТопМатч
Другие названия: Top-match
Сайт: topmatch.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: ТопМатч – це інноваційна платформа для ставок на спорт, що надає користувачам безліч можливостей для виграшу. Завдяки сучасним технологіям та високому рівню сервісу, ТопМатч швидко завоювала популярність серед фанатів спортивного беттінгу. Головна ціль компанії – надати користувачам безперебійний доступ до ставок на улюблені види спорту. Платформа пропонує широкий вибір спортивних подій для ставок, включаючи як популярні, так і менш відомі види спорту. Крім того, ТопМатч активно впроваджує нові функції, щоб забезпечити максимальний комфорт користувачам. Однією з ключових переваг ТопМатч є...

StudWrite

Основное название: StudWrite
Сфера деятельности: Услуги: Образование, тренинги, сертификация
Сайт: studwrite.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: StudWrite — це сервіс, що пропонує професійну допомогу у виконанні всіх видів студентських робіт на замовлення. Ми займаємося написанням курсових і дипломних робіт, рефератів, есе, статей, контрольних робіт, звітів з практики, домашніх завдань та розв'язанням задач. Завдяки десятирічному досвіду наша команда висококваліфікованих фахівців гарантує індивідуальний підхід та високу якість кожної роботи, яка відповідає всім академічним стандартам. Процес замовлення включає швидкий підбір автора, точне виконання технічного завдання, можливість внесення правок і своєчасну доставку готової роботи.

Софіт Світло

Основное название: Софіт Світло
Сайт: sofitsvitlo.com.ua
Описание деятельности: Магазин світильників «Софіт Світло», а також інтернет магазин www.sofitsvitlo.com.ua є частиною торговельно-роздрібної мережі магазинів фірми "Аркон". Торговий зал магазину «Софіт Світло» якісно представляє колекції світильників провідних європейських виробників. Новий торговий зал магазину "СОФІТ" знаходиться у центральній частині міста Дніпро за адресою вул. Липинського В'ячеслава, 18. Зручний під'їзд для покупців на власному авто – жвава магістраль з реальною нагодою припаркувати поряд свій автомобіль. "Крокова" доступність для всіх, хто знаходиться в центрі міста (Поряд ЦУМ, ТЦ...

ТопМатч

Основное название: ТопМатч
Сфера деятельности: Услуги: Пресса, издательская деятельность, интернет-издания
Сайт: bresser-ukraine.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: На нашій платформі ви знайдете все, що потрібно для захоплюючого світу азартних ігор та ставок на спорт. Ми - ТопМатч, відома та довірена компанія в індустрії, що працює з 1999 року, і наша мета - зробити ваш досвід гри найзручнішим і найцікавішим. Наш веб-сайт і мобільний додаток призначені для зручності користувачів. Ми піклуємося про ваш комфорт, створюючи інтерфейс, який легко зрозуміти навіть початківцям. На ТопМатч ви знайдете широкий вибір ігор, починаючи від популярних слотів до класичних настільних ігор. Наше онлайн-казино - це місце, де ви можете насолодитися азартом без будь-яких...

Dr.Hill

Основное название: Dr.Hill
Другие названия: massages com ua
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: massages.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Dr.Hill пропонує інтенсивний та ефективний масаж, який швидко знімає загострення, відновлює після тренувань і допомагає позбутися хронічних проблем. Наші фахівці з медичною освітою використовують найкращі техніки для досягнення максимально швидких результатів.

Akvantis

Основное название: Akvantis
Другие названия: професійні системи очищення води
Сфера деятельности: Торговля: Продукты питания и напитки, алкоголь и сигареты
Сайт: akvantis.com.ua
Описание деятельности: Akvantis — це компанія, яка прагне змінити ваше сприйняття важливості чистої води для здоров'я та добробуту. Ми поєднуємо передові технології з турботою про клієнтів, пропонуючи найкращу продукцію для очищення води у побуті та на підприємствах. На нашому сайті представлений широкий вибір професійних систем для очищення питної води від всесвітньо відомих виробників Ecowater та Bluewater. Завітайте до наших шоурумів у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові, щоб на власні очі переконатися в ефективності наших систем водоочищення.

ТОВ "Лаб Сервіс"

Основное название: ТОВ "Лаб Сервіс"
Другие названия: ТОВ "Ерба Діагностикс Україна", ТОВ "Медуа", ТОВ "Фарм-контакт"
Сайт: lab-service.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Торгівля мед. обладнанням та ін. мед. матеріалами