Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Другие названия: Перевезення лежачих хворих
Сфера деятельности: Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Сайт: r-clinic-auto.com
Регион работы: Одесса

Описание деятельности: Транспортування хворих та пацієнтів, яким необхідна патронажна допомога, діагностика, кваліфіковане лікування або інші послуги установи охорони здоров’я, потребують чутливого ставлення персоналу та чіткого виконання зобов’язань. Саме ці якості притаманні санітарам та водіям «R-Clinic-Auto», які протягом багатьох років виконують завдання з доставки хворих на вказану адресу — за місцем постійного проживання, в будинок для людей похилого віку або в пансіонат для літніх людей, в лікарню, на діагностику, обстеження у медичний центр або на амбулаторне лікування.

Climatis

Основное название: Climatis
Другие названия: Кліматіс
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: climatis.com.ua
Описание деятельности: компанія надає послуги з продажу та встановлення систем кондиціювання, опалення та вентиляції

Svedex

Основное название: Svedex
Другие названия: Интернет-магазин Svedex
Сфера деятельности: Торговля: Автомобили, запчасти, автохимия
Сайт: svedex.com.ua
Описание деятельности: Интернет-магазин Svedex специализируется на продажах оригинальных и аналоговых запчастей для новых и возрастных автомобилей европейских, азиатских и американских брендов. На сайте вы можете найти детали как в наличии так и под заказ со сроком доставки не более трех дней. А специалисты по подбору помогут выбрать подходящую деталь для Вашего автомобиля с наилучшим соотношением цена-качество.

Міністерство з продажів

Основное название: Міністерство з продажів
Другие названия: Ministry of Sale
Сайт: ministry-of-sale.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Міністерство з Продажу — консалтингова компанія, що будує відділи продажу з нуля або систематизує вже існуючі відділи та проводить повний супровід проєкту нашого клієнта, а ще ми надаємо маркетингові послуги у всіх галузях

https:envybeautyclub.com.ua

Основное название: https:envybeautyclub.com.ua
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: envybeautyclub.com.ua
Регион работы: Львов
Описание деятельности: "Envy" Beauty Club - сучасні послуги з манікюру, педикюру та СПА процедур за дуже доступними цінами!

SUNSAY NRG

Основное название: SUNSAY NRG
Сфера деятельности: Производство и поставка
Описание деятельности: Обман сотрудников и клиенттов Мне лично 55 000 грн должны.

Атмосфера Строй

Основное название: Атмосфера Строй
Другие названия: ФЛП Літвінов В. О.
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: atmosfera-stroy.com.ua
Описание деятельности: Наша компанія Atmosfera Stroy, що знаходиться у м. Харків, вже тривалий час займається наданням послуг комплексного ремонту балконів та лоджій, а також склінню багатоквартирних та приватних будинків. Маючи величезний досвід у сфері зварювальних робіт, надаємо також послуги з монтажу навісів, козирків та сходів будь-якої складності та конфігурації за індивідуальним проектом.

Kaif House

Основное название: Kaif House
Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт: kfhouse.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Будівництво будинків і котеджів під ключ. Надання повного спектру послуг у сфері будівництва та ремонту.