Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Косметика, парфумерія»

Telmone

Основна назва: Telmone
Сайт: telmone.nl
Регіони роботи: Київ, Бахмут, Біла Церква, Вінниця, Володимир-Волинський, Горлівка, Дніпро, Дружковка, Константинівка, Львів, Орджонікідзе, Первомайськ, Полтава, Сєвєродонецьк, Суми, Харків, Червоноград, Чернігів

Опис діяльності: Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про якісні товари, які неможливо придбати в звичайних магазинах. Наша мета: «Якісні товари в кожен будинок». Усі наші зусилля спрямовані на те, щоб ви зрозуміли і відчули, що товари, які ви купуєте в нашому магазині зроблять ваше життя легше, подарують позитивні емоції та відкриють світ незвіданого комфорту і досконалості. Щодня покращуючи і оптимізуючи нашу роботу, ми робимо все можливе для того, щоб відповідати вашим очікуванням і привнести у ваше життя новизну, зробити її легше і цікавіше.

Tiens

Основна назва: Tiens
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Компанія працює більше 20 років майже у всіх крпхнах світу. Напрямки діяльності: здоров'я, освіта, виробництво.

Topcosmetics

Основна назва: Topcosmetics
Інші назви: ТМ "Кристина"
Сайт: www.topcosmetics.com.ua
Регіон роботи: Львів
Опис діяльності: Продажа лечебной косметики и других товаров, в салоны красоты, а именно врачам косметологам.

TOTISPHARMA GROUP

Основна назва: TOTISPHARMA GROUP
Інші назви: totis pharma, тотисфармарма, тотис фарма, тотис фарма групп

TPT

Основна назва: TPT
Інші назви: ТОВ Світанок-98
Регіони роботи: Київ, Тернопіль, Хмельницький

Опис діяльності: TOP-Trend — інтернет-магазин, який стабільно розвивається і цінує кожного клієнта, пропонуючи кращі ціни та якісний товар з 2018 року на ринку України.

Tufishop

Основна назва: Tufishop
Інші назви: ФОП Мусевич
Сайт: www.tufishop.com.ua

Опис діяльності: Интернет магазин косметики и материалов для салонов красоты, мастеров ногтевого сервиса, парикмахеров, лашмейкеров. Розничные магазины. Обучающие курсы мастеров. Франчайзинг. Сайт: https://www.tufishop.com.ua/

Ukraine

Основна назва: Ukraine
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія

Опис діяльності: Не едьте ни в коем случае по адресу г. Киев, м. Васильковская, Коломиевский переул. 3/1. Мне обещали что я претендую на вакансию секретарь, я приехала а там прямые продажи. Мало того, со мной очень не вежливо общалась их девушка. Нагрубилила и сказала, что я ничего не понимаю. Зачем заманивать людей по одной вакансии и предлагать продавать бижутерию и косметику по домам??? Это никому не интересно.

United Word

Основна назва: United Word
Інші назви: Лохотрон Тяньши
Опис діяльності: Оптовая торговля

VIP

Основна назва: VIP
Інші назви: Brizzare
Регіон роботи: Біла Церква
Опис діяльності: "Презентація" і впарювання "висококласної" британської косметики

VIPUSH INDUSTRIES PRIVATE LIMITED

Основна назва: VIPUSH INDUSTRIES PRIVATE LIMITED
Інші назви: SMC, IRoad
Сайт: el-trader.com

Опис діяльності: Компания позиционирует себя как посредник для поиска поставщиков производителей косметики и биодобавок от Европейских производителей.