Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Меблі та предмети інтер'єру»

Homster

Основна назва: Homster
Інші назви: ООО ХОМСТЕР
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Опис діяльності: HOMSTER – новый концептуальный бренд мебели и готовых интерьерных решений. Сеть наших гипермаркетов – это уникальное место, где Вас ждет комплексное решение, в котором обязательно будут сочетаться изысканный европейский декор с качественной и максимально доступной мебелью.

HovART

Основна назва: HovART
Сайт: hovart.bronevik3d.com

Опис діяльності: Авторская мастерская по изготовлению функциональных и декоративных элементов интерьера.

Основна назва: https://vitalmebli.com.ua/
Інші назви: Vitalmebli
Сайт: vitalmebli.com.ua
Опис діяльності: Меблевий інтернет-магазин VitalMebli у Києві: недорогі та якісні меблі з доставкою по Україні Меблі – можливо, перше, з чим асоціюється побутовий комфорт. Навіть самий лаконічний інтер'єр стає набагато привабливішим, якщо його «начинку» складуть функціональні меблеві атрибути, які відповідають цільовому призначенню кімнати. Меблі в інтернет-магазині VitalMebli можна охарактеризувати так: стильний дизайн, гідна якість матеріалів, безпека та лояльна ціна. Щоб переконатися в цьому, достатньо ознайомитись із каталогом нашого магазину. Сподіваємось, що багатий асортимент меблів від виробника зацікавить...

ILOFT - сборка мебели на заказ

Основна назва: ILOFT - сборка мебели на заказ
Сайт: iloft.com.ua
Опис діяльності: ILOFT - сборка мебели на заказ

IMEX

Основна назва: IMEX
Інші назви: Импорт кспорт
Сайт: imex-dnepr.com.ua
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Горлівка, Дніпро, Донецк, Єнакієво, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Кременчуг, Луганськ, Львів, Макіївка, Маріуполь, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Полтава, Севастополь, Слов’янськ, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Ялта

Опис діяльності: продажа и установка входных дверей

Imex

Основна назва: Imex
Інші назви: Базис-Днепр, Импорт-Экспорт
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Регіони роботи: Київ, Донецк, Запоріжжя, Керч, Кременчуг, Одеса, Сімферополь, Харків

Опис діяльності: теперь и в Симферополе! Адрес: г.Симферополь, ул. Ж.Жигалиной, 18

InteriorHouse

Основна назва: InteriorHouse
Інші назви: InteriorHouse
Сайт: interiorhouse.com.ua
Опис діяльності: InteriorHouse - інтернет магазин сантехніки, освітлення та меблів для ванної кімнати! Ми пропонуємо широкий вибір товарів для облаштування вашої ванної кімнати, включаючи сантехніку, меблі, аксесуари та освітлення для квартири чи будинку - люстри, точкові світильники, вуличне освітлення, споти та багато іншого.

ItLamp

Основна назва: ItLamp
Інші назви: ИтЛамп
Сайт: itlamp.com.ua
Опис діяльності: Интернет-магазин осветительной техники и оборудования ItLamp. Наш ассортимент представлен различными видами люстр, бра, торшеров и уличных фонарей.

JLZ-MARKET

Основна назва: JLZ-MARKET
Сайт: jlz-market.com.ua
Опис діяльності: Компанія JLZ - маркет об'єднала в собі все найкраще, що є в сонцезахисної і текстильної галузі України. Нові та сучасні колекції тканин, максимально широкий асортимент систем як в функціональних, так і в колірних рішеннях, а також автоматизація карнизів, рулонних штор, плісе і класичних штор зробить Ваш інтер'єр впізнаваним і неповторним, а ведення Вашого об'єкту і замовлення максимально комфортним. Компанія заснована 8 років тому трьома партнерами з великим досвідом виробництва спочатку горизонтальних та вертикальних жалюзи, потім тканевих ролет і далі додаючи такі дорогі та технологічні продукти ,...

jysk

Основна назва: jysk
Інші назви: Юск Украина
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Опис діяльності: Продажа товаров для дома,от подушки до дивана.