Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Одяг, взуття, аксесуари, текстиль»

ZARA

Основна назва: ZARA
Інші назви: Inditex
Сайт: www.zara.com
Опис діяльності: Магазины корпорации Inditex давным давно испортились. В магазине Zara г. Харьков относятся к покупателям просто ужасно, тебе могут сказать в спину сука, пошла нахуй или не хочешь пососать. Такое же происходит и в других магазинах данной компании. Сам менеджмент способствует этому, якобы везде так и мы так. Менеджмент просто прямо говорит, не будете делать то что я говорю, а именно если кто то не понравился менеджеру, то прямо говорит унижайте этого покупателя или я вас уволю. Также замечены случаи мошенничества со стороны магазина- ложат одну вещицу без каких-либо этикеток и устройств и следят кто...

ZPB

Основна назва: ZPB
Сайт: zpb.com.ua
Регіони роботи: Київ, Одеса, Чернівці

Опис діяльності: ZPB – официальный представитель итальянского бренда Alcott в Восточной Европе. В наличии также товары собственного производства под брендом ZPB, так и молодых украинских брендов: GEE, Grishko, BANG, Monochrome, Black Limit, Blackwood и других. ZPB включает в себя онлайн магазин zpb.com.ua, а так же 2 розничных магазина в городе Черновцы.

єврошоп

Основна назва: єврошоп
Регіон роботи: Луцьк

Опис діяльності: сток, секонд хенд

Єврошоп, Обнова, Гардероб, Скриня

Основна назва: Єврошоп, Обнова, Гардероб, Скриня
Регіони роботи: Київ, Львів, Ровно

Ікос

Основна назва: Ікос
Інші назви: Ikos
Сайт: ikos-style.com.ua

Опис діяльності: Цінність кожної пари взуття Ікос – у відповідальності. З відповідальністю ми коригуємо колодки під українські мірки стопи. З відповідальністю обираємо натуральну шкіру та найкращі матеріали. З відповідальністю створюємо кожну нову пару на власному виробництві у Луцьку. Ми робимо класичні образи повсякденними. Тому в наших колекціях ви завжди знайдете лофери, оксфорди або челсі.

інтернет-магазин ПОДІУМ

Основна назва: інтернет-магазин ПОДІУМ
Сайт: vk-podium.com.ua
Регіон роботи: Львів

Інтернет-магазин “Barbatextile”

Основна назва: Інтернет-магазин “Barbatextile”
Сайт: barbatextile.ua
Опис діяльності: Людина оточена різноманітним текстилем скрізь, що додає краси, затишку та тепла будь-якому простору. Особливо важливою є якість тканин у виробах для дому, таких як постільна білизна, халати та рушники, які повинні бути красивими, комфортними та служити довго. Інтернет-магазин "Barbatextile" пропонує оптові закупівлі готових текстильних виробів та тканин на пошиття (мінімум один рулон), які представлені у каталозі. Компанія надає можливість купити будь-який товар за доступною ціною з доставкою по всій Україні на своєму сайті.

Айдынлы

Основна назва: Айдынлы

Опис діяльності: Ритейл торговля марками U.S.Polo Assn и Cacharel

Амазонка

Основна назва: Амазонка
Регіон роботи: Донецк

Опис діяльності: Продажа женского белья и эротического белья

АМТ Групп

Основна назва: АМТ Групп
Інші назви: Хайбренд
Сайт: hibrand.com.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Пошив и продажа одежды