Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Господарчі товари, будматеріали, інструмент, сантехніка, посуд»

SunWell

Основна назва: SunWell
Сайт: www.sanwell.biz
Регіони роботи: Київ, Дніпро
Опис діяльності: Сантехника , котлы

SVhome

Основна назва: SVhome
Сайт: svhome.com.ua

Опис діяльності: SVhome - магазин ковровых и напольный покрытий предлагает широкий ассортимент ковров, ковролина, ковровых дорожек, линолеума, ламината, ковровой плитки, ПВХ плитки.

tarelki

Регіони роботи: Київ, Харків

Опис діяльності: Моющие

TM Paladii

Основна назва: TM Paladii
Інші назви: Компания «Торговый Дом Экспресc Лок»
Сайт: expresslock.com.ua

Опис діяльності: Крупнейший дистрибьютер и импортер дверной фурнитуры, дверей и сейфов, а также производитель полотенцесушителей (водяных и электрических) и изделий из нержавеющей стали на территории Украины

UKRPOLIV

Основна назва: UKRPOLIV
Сайт: ukrpoliv.com.ua

Опис діяльності: Оборудование для автоматического полива сада, газона, огорода

Umax

Основна назва: Umax
Інші назви: Юмах
Сайт: usa.net.ua
Регіони роботи: Київ, Одеса

VDNH

Основна назва: VDNH
Інші назви: Всё Для Настоящ их Хозяев

Опис діяльності: поставка и продажа техники для сада и огорода строительных инструментов

VDS-CENTER

Основна назва: VDS-CENTER
Інші назви: Skvagina
Сайт: skvagina.com.ua
Опис діяльності: VDS-CENTER. Все для скважины. Центр комплектации, где в одном месте Вы можете укомплектовать материалами для бурения и обустройства свою скважину. У нас есть все: от зажимов, переходников, до насосного и бурового оборудования. Реальное наличие товаров на складе, что выгодно нас отличает от многочисленных интернет-магазинов.

Venbud

Основна назва: Venbud
Інші назви: Венбуд - Будівельні матеріали
Сайт: venbud.com.ua

Опис діяльності: Venbud - інтернет-магазин будівельних матеріалів від найкращих брендів. Широкий вибір від кладочних матеріалів до систем "теплий пол". Гарантована якість, сертифікація, професійні консультації.