Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Господарчі товари, будматеріали, інструмент, сантехніка, посуд»

СДС Украина

Основна назва: СДС Украина
Інші назви: СДС Украина (Гила трейд, IT бетон и еще есть)
Сайт: bds.kiev.ua

Опис діяльності: Продажа кирпича, сыпучих материалов....

Сезон покупок

Основна назва: Сезон покупок
Сайт: sezon-pokupok.in.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Наша компанія "Сезон покупок" займається оптовою та роздрібною торгівлею товарів для творчості, рукоділля та шиття з 2014 року. За час роботи ми набули величезного досвіду роботи не лише з товарами, а й з нашими клієнтами. Цей досвід допомагає правильно і швидко вирішувати проблеми, пов'язані з купівлею та постачанням товарів. Менеджер по роботі з клієнтами завжди допоможе вам у виборі товару, підкаже, як оформити замовлення. Товари будуть зібрані в найкоротші терміни та підготовлені до відправки. Детальнішу інформацію про це наведено в розділі Доставка та оплата. Ми намагаємося підтримувати широкий...

Сервис Буд Плюс

Основна назва: Сервис Буд Плюс
Сайт: sbp.net.ua
Опис діяльності: 1. Строительное оборудование (продажа и аренда): — Оборудование для приготовления бетонно-растворных смесей, бадья для бетона, растворосмесители; — Вибраторы площадочные, ящик для раствора, трансформаторы напряжения; — Виброоборудование для уплотнения бетона, грунта, асфальта и т.д.; — Пневмооборудование: компрессоры, молоток отбойный, виброуплотнитель электрический; — Оборудование для обработки бетонных полов; — Оборудование для транспортировки бетонно-растворных смесей; — Электрооборудование: трансформаторы понижающие, трансформаторы прогрева бетона; Также, данное...

сеть магазинов "Электропроводка"

Основна назва: сеть магазинов "Электропроводка"
Інші назви: ЧКПП "Мастер-А"
Сайт: master-a.com.ua
Регіони роботи: Київ, Запоріжжя

Опис діяльності: Обслуживание в магазинах сети отвратительное! Во всех магазинах всего по одной кассе, приходится стоять долго в очереди, так мало того, часто бывает так, что кассира вообще нет на рабочем месте! Часто продавцы где-то "гуляют" потом приходят к покупателю не совсем адекватны и часто с запахом перегара. Так же в данном предприятии начальство не сдерживает своих слов, в плане труда. Обещают одно, а на самом деле все совсем по другому. График бывает что 6/1, оформлять там вообще мало кого хотят, з/п в конверте и то не всегда то, что обещали!

Сеть магазинов Аврора

Основна назва: Сеть магазинов Аврора
Інші назви: Сегодня Аврора, Супер Аврора
Сайт: superavrora.com.ua
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Кам’янец-Подільськ, Кривий Ріг, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Тернопіль, Умань, Харків

Опис діяльності: Продажа товаров для дома

СИВТЕРМО

Основна назва: СИВТЕРМО
Інші назви: sivtermo.com.ua
Сайт: sivtermo.com.ua
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Интернет - магазин

слава

Основна назва: слава
Інші назви: магазин пакувальних матеріалів ПакЦентр
Сайт: packcentr.com.ua
Регіон роботи: Запоріжжя

Опис діяльності: У магазині широкий асортимент товарів, серед яких мішки, пакети, будівельну плівку, одноразовий посуд, шпагати, стрейч-плівки та інше. Мішки й пакети доступні в різних розмірах та міцності для різних потреб. Будівельна плівка пропонується як надійний матеріал для захисту будівельних об'єктів від впливу негативних факторів. Одноразовий посуд ідеально підходить для вечірок або подорожей. Шпагати дозволяють зручно пакувати та перевозити товари. Стрейч-плівка використовується для упаковки товарів з метою забезпечення їх безпеки й стабільності. Такий різноманітний вибір дозволяє задовольнити потреби різних...

Славута Трейдинг

Основна назва: Славута Трейдинг
Інші назви: Будфарфор, Коломбо, Славута
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: Продажа и производство сантехники украинского производства

Софит люкс

Основна назва: Софит люкс
Інші назви: ООО Светотрейд, "светофор"
Сайт: www.sofit.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Кривий Ріг

Опис діяльності: Продажа светотехнического и др электротехнического оборудования

СП УДТ

Основна назва: СП УДТ
Сайт: www.santehnika.com.ua
Опис діяльності: Сантехника, пластиковые трубы и системы отопления, фильтры .