Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Побутові послуги: прибирання, прання, чищення, фото, ательє, ЖКГ та ін.»

Семейная парикмахерская

Основна назва: Семейная парикмахерская
Інші назви: Семейная парикмахерская город Бровары
Сайт: vk.com

Опис діяльності: ВСЕ СТРИЖКИ (женские, мужские, детские любой длины и сложности)

Семья Расчупкиных Александр. Любовь.

Основна назва: Семья Расчупкиных Александр. Любовь.
Інші назви: Vip семья

Опис діяльності: Наберает себе домашний персонал- прислугу.

Сервісний центр Умільці

Основна назва: Сервісний центр Умільці
Інші назви: Умільці
Сайт: ymilci.com
Опис діяльності: Компанія «УМІЛЬЦІ» працює понад 10 років у галузі відновлення електронного обладнання, комп’ютерної техніки та побутових приладів. За ці роки багато клієнтів стали постійними, вони рекомендують наших спеціалістів рідним, друзям, колегам. Ми поїдемо до вас, або запросимо вас до сервісного центру і виконаємо ремонт техніки швидко, якісно, з гарантією.

Сервисная компания «Технари»

Основна назва: Сервисная компания «Технари»
Інші назви: ООО «Технари»
Сайт: www.technari.com.ua

Опис діяльності: Ремонт и обслуживание ноутбуков и компьютерной техники.

Сніжний барс

Основна назва: Сніжний барс
Сайт: uborkasnega.kiev.ua

Опис діяльності: З моменту заснування 2021 року компанія «Сніговий барс» займається прибиранням, вивезенням снігових мас та їхньою коректною утилізацією. Вони допомагають в зимовий період зберігати та оберігати людей від небезпеки, а будівлі від руйнування. В наявності необхідна правова база, власний парк снігоприбиральної спецтехніки, самоскиди вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн.

Соломенский ЖЭК №905

Основна назва: Соломенский ЖЭК №905
Сайт: solor.gov.ua

СПД Яша Хамад (Коника)

Основна назва: СПД Яша Хамад (Коника)
Інші назви: Коника Диджитал
Сайт: konica.com.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Печать фотографий, дизайнерские услуги, проявка пленок, фотобизнес.

спритна матруся

Основна назва: спритна матруся

стиралка сервис ком юа

Основна назва: стиралка сервис ком юа
Сайт: stiralka-service.com.ua

студия ногтевой эстетики Le melange

Основна назва: студия ногтевой эстетики Le melange
Інші назви: студия ногтевой эстетики
Опис діяльності: Студия маникюра и педикюра в г.Полтава