ADS group

Основна назва: ADS group
Інші назви: Aquarelle Digital Studio
Сайт: adsgroup.com.ua
Регіони роботи: Київ, Миколаїв

Опис діяльності: Компания ADS group была основана 22 апреля 2011 года в городе Николаеве. Наша цель - обеспечить Ваш бизнес новыми клиентами и покупателями, которые ищут информацию о Вас в интернете. Для этого мы, в АДС групп, уже шестой год к ряду, оказываем нашим заказчикам услуги самого широкого профиля - проектируем и разрабатываем интернет проекты любого уровня сложности и продолжаем работу с заказчиком, используя для продвижения готового продукта весь спектр инструментов интернет маркетинга – SEO, SMM, PPC. Эффективность нашей компании обусловлена работой квалифицированных специалистов, снабженных...

Alpha Serve

Основна назва: Alpha Serve
Інші назви: Альфа Серв, Альфа-Сервис
Сайт: alpha-serve.com
Регіони роботи: Київ, Миколаїв

Опис діяльності: Веб-разработка и разработка под андроид

Extrawest

Основна назва: Extrawest
Сайт: extrawest.com
Регіон роботи: Миколаїв

Опис діяльності: Extrawest is a full-cycle software development company specialized in development and implementation of Web, Desktop, Mobile Applications as well as Test Automation solutions. Our development team is based in Ukraine — probably most popular destination for those, who are going to outsource development of their software applications with the best balance of quality and cost in their mind.

GeeksForLess

Основна назва: Onyx Enterprises
Регіон роботи: Миколаїв

Опис діяльності: Разработка и поддержание Веб-сайтов

People Tomorrow

Основна назва: People Tomorrow
Сайт: peopletomorroweu.com
Регіони роботи: Київ, Бахмач, Біла Церква, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Володимир-Волинський, Вознесенськ, Дніпродзержинск, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківск, Ізмаіл, Ірпінь, Калуш, Кам’янец-Подільськ, Кіровоград, Ковель, Коломия, Конотоп, Константинівка, Коростень, Котовськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Нетішин, Ніжнегорський, Миколаїв, Одеса, Полтава, Прилуки, Ровеньки, Ровно, Рубіжне, Стрий, Суми, Тернопіль, Тирасполь, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка

Опис діяльності: трудоустройство за границей

RIA.com

Основна назва: RIA.com
Інші назви: Риа, RIA
Сайт: www.ria.com
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Запоріжжя, Ірпінь, Миколаїв, Полтава, Херсон

Опис діяльності: RIA.com — це українська продуктова IT-компанія. Ми створюємо та розвиваємо маркетплейси довіри: AUTO.RIA, DIM.RIA, AGRO.RIA та RIA.com. Ми будуємо майданчики, де покупці й продавці знаходять одне одного та укладають взаємовигідні угоди. А більше як 400 професіоналів своєї справи створюють для цього безпечні умови й перевіряють, аби все було по правді. Взаємодія як всередині команди, так і з нашими клієнтами й користувачами базується на цінностях, в які ми віримо. Це довіра, розвиток і командність. Саме тому ми так ретельно перевіряємо кожну деталь, постійно вдосконалюємо продукти та...

zakupka.com

Основна назва: zakupka.com
Сайт: zakupka.com
Регіони роботи: Київ, Бердянск, Вінниця, Дніпродзержинск, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Суми, Харків, Чернігів, Чернівці

Опис діяльності: Zakupka.com — динамично развивающийся каталог товаров и услуг. На рынке с 2007 г. Компания работает в четырех странах: zakupka.com — Украина, satom.ru — Россия, tomas.by — Белоруссия, tomas.kz — Казахстан.

Студия веб-дизайна InsVisions

Основна назва: Студия веб-дизайна InsVisions
Інші назви: InsVisions, ИнсВижинс
Сайт: insvisions.ru
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Кременчуг, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Ровно, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів

Опис діяльності: Компания «ИнсВижинс» — это одна из веб-студий, которая занимается созданием и продвижением сайтов.