Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Кадрові агенції, рекрутинг»

Razem.work

Основна назва: Razem.work
Інші назви: Работа в Польше
Сайт: razem.work
Опис діяльності: Работа для украинцев за границей: в Польше, Чехии, Германии и других странах Европы. Без посредников, только реальные вакансии.

Recrutee

Reimer Employment Agency

Основна назва: Reimer Employment Agency
Інші назви: ООО
Сайт: www.reimerjobs.com

Опис діяльності: Мы Reimer-Job, специализированное агентство по трудоустройству в подборе украинских, русских, молдавских резиденций за рубежом! Основными сферами нашей деятельности являются Гостеприимство, Казино, Круиз, Медицина, Металлургия, Строительство, Домашний персонал, Сельскохозяйственный рабочий, Транспорт, Газовая и Нефтяная Промышленность и Рабочие. Без квалификации, кто хочет получить работу за границей. Есть ли у вас какие-либо предлоги для нас?

Reimer jobs

Основна назва: Reimer jobs
Інші назви: ООО
Сайт: www.reimerjobs.com

Опис діяльності: We are Reimer-jobs, international recruiting agency specialized in recruiting all national residences abroad since 2012 year. We provide service in selecting and valuing staff. We cooperate with recruitment agencies and direct employers in Libya, Canada, USA, Egypt, Poland, Russia, Turkey, and Israel. Company`s candidate database consists resumes of highly qualified specialists, possess strong skills in Russian and English. Upon request we can provide our clients with employees speaking in any languages. The main field of our activity is: Hospitality, Fitness, Casino, Cruise, Medical,...

Remeslo.com

Основна назва: Remeslo.com
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг

Опис діяльності: Трудоустройство за рубежом. Визовая поддержка. Переводы. Медицинское страхование.

right people

Основна назва: right people
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Опис діяльності: Компания занимается, помощью трудоустройства заграницей, оформлению визы, загранпаспорта, продажа авиабилетов,программы обмена, стажировка за рубежом, миграция и гражданство

Rock-IT

Rost Group

Основна назва: Rost Group
Інші назви: Rost Retail
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг

Опис діяльності: Предоставление раб.силы (персонала)

Rost Retail

Основна назва: Rost Retail
Сайт: rostretail.com
Регіони роботи: Київ, Луцьк

Опис діяльності: Компанія Rost Retail - це комплекс бізнес-рішень, спеціально розроблених для ринків ритейл, логістики, FMCG. Наша місія - сприяти успішному розвитку бізнесу Партнерів, надаючи послуги в області Кадрового аутсорсингу найвищої якості на всій території України. Одними з ключових сервісів компанії, є Надання тимчасового персоналу, Аутсорсинг торгових і логістичних процесів, Рекрутмент, Мерчандайзинг.

rrm group

Основна назва: rrm group
Інші назви: ррм груп
Сайт: www.rrm-group.com
Регіони роботи: Київ, Донецк, Кіровоград, Кривий Ріг, Одеса, Ужгород

Опис діяльності: Трудоустройство по Украине и за границей.