Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика»

GS Consulting (Global Sales)

Основна назва: GS Consulting (Global Sales)
Інші назви: GS Global Sales
Сайт: wwww.globalsales.com.ua

Опис діяльності: продажа скидок на посещение ресторанов Киева

GS Global Sales

Основна назва: GS Global Sales
Сайт: globalsales.com.ua

Опис діяльності: распространение скидок на рестораны и клубы Киева

HANN

Основна назва: HANN
Сайт: hann.com.ua
Опис діяльності: Вибираючи діджитал агентство інтернет-маркетингу у Львові HANN, ви отримуєте доступ до сучасних та ефективних методів інтернет-маркетингу. Наші спеціалісти постійно відстежують останні тенденції в галузі, щоб ваш бізнес завжди залишався на вершині конкуренції. Ми надаємо комплексні звіти про виконану роботу, щоб ви завжди були в курсі результатів та ефективності наших кампаній. HANN – це не просто агентство, а команда професіоналів, які готові привести ваш бізнес до нових висот. Ми пишаємося нашими досягненнями та успіхами клієнтів.

Hitech

Основна назва: Hitech
Інші назви: Хайтеч Эдвертайсмент

Опис діяльності: Оператор видеобордов в Киеве

IMData

Основна назва: IMData
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика

Опис діяльності: проведение соц. опросов

InfoUnion

Основна назва: InfoUnion
Інші назви: ИнфоЮнион Украина
Сайт: infounion.com.ua

Опис діяльності: Компания занимается разработкой сайтов и комплексным продвижением в интернете: SEO, PPC, SMM и т.д. Работает с 2004 года. Имеет статус официального партнера Google. Среди клиентов — Эпицентр, «Козырная Карта», «PZU», UBER, «Дивани для нирвани» и т.д. Больше 20 сотрудников в офисе и команда фрилансеров на удаленке.

Instaprosto

Основна назва: Instaprosto
Інші назви: Никита Соловей
Сайт: www.instaprosto.com

Опис діяльності: Владелец компании Instaprosto, Никита Соловей, а вообще его зовут Николай Мельничук, не выплачивает оговоренную сумму. Сначала обещает одно, потом в середине месяца меняет условия, а потом вообще не платит. Не отвечает на сообщения и звонки. Будьте осторожны, потому что с виду порядочный человек, обещает много, но потом не выполняет договоренностей.

Intelligent Solutions

Основна назва: Intelligent Solutions
Інші назви: InSol
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Опис діяльності: InSol — компания которая специализируется на предоставлении гибкой, высококачественной поддержки клиентов основываясь на входящих и исходящих каналах связи. Наша задача создавать дружный коллектив и передовые технологические инфраструктуры.

Inweb — агенція digital-маркетингу

Основна назва: Inweb — агенція digital-маркетингу
Сайт: inweb.ua
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Запоріжжя, Кременчуг, Львів, Одеса, Павлоград, Ровно, Харків

Опис діяльності: Inweb — агенція digital-маркетингу, частина групи IT-компаній Netpeak Group, преміум партнер Google, топ-1 агенція digital-маркетингу України 2022 за версією IT-рейтингу України. Робимо своїх клієнтів лідерами ринку, тому що знаємо як. Досягли результатів для 1000+ клієнтів, серед яких Kodi Professional, HiPP Україна, Yakaboo, Study.ua, Freelancehunt, AutoRIA, KIA Motors, Checkbox та інші. Експерти у пошуковому просуванні сайту, контекстній рекламі, веб-аналітиці, просуванні мобільних додатків (ASO, ASA), SMM, таргетингу в соцмережах, контент-маркетингу.

iPromo

Основна назва: iPromo
Сайт: www.facebook.com

Опис діяльності: Международная интернет-компания, которая занимается созданием эффективного интернет-маркетинга для малого и среднего бизнеса.