Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика»

Luxeo

Основна назва: Luxeo
Сайт: luxeo.com.ua

Опис діяльності: Интернет-маркетинговая компания. Предоставляют услуги по продвижению сайтов: seo-продвижение, контекстная реклама, продвижение в социальных сетях.

Mark Cat Ing

Основна назва: Mark Cat Ing
Сайт: www.markcat.biz

Опис діяльності: Раскрутка бизнеса и многое другое

Marketing Lab

Основна назва: Marketing Lab
Інші назви: Маркетинг Лаб
Сайт: www.ml.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Житомир, Кременчуг, Маріуполь, Ніжин, Одеса, Ровно, Харків, Чернівці

Опис діяльності: Marketing Lab была основана в 2000 году как подразделение компании «Компьютерные системы» и именно с Marketing Lab началась история появления и развития Mystery Shopping в Украине. Ориентированность на потребности каждого клиента, расширение спектра услуг, индивидуальный подход к решению поставленной задачи привело к реорганизации подразделения в специализированное агентство – провайдера услуг в области Mystery Shopping и других маркетинговых исследований.

Marketing Link

Основна назва: Marketing Studio
Інші назви: Marketing Studio Львов
Сайт: marketingstudio.pro
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: Marketing Studio — це рекламна агенція, яка спеціалізуєтся тільки на рекламі в соціальних мережах, і БДО (Безкоштовні Дошки Оголошень) Наша ціль — максимально швидко збільшити потік потенційних клієнтів! Запрошуємо Вас у свою команду ;)

Marketira

Основна назва: Marketira
Інші назви: Маркетира
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Опис діяльності: К сожалению, информации в сети нет.

Marketorium

Основна назва: Marketorium
Інші назви: Маркеториум
Сайт: marketorium.ua
Регіони роботи: Київ, Хмельницький

Опис діяльності: Агентство Marketorium було засноване інтернет-маркетологом Микитою Поляком ще наприкінці 2016 року. В одній команді однодумців було зібрано фахівців усіх напрямків інтернет-маркетингу з досвідом роботи в найбільших агентствах України, що дозволяє нам брати краще від кожної моделі та доповнювати її власними напрацюваннями та ідеями. Такий підхід дозволив створити команду не просто фахівців, а фанатів своєї справи, які готові вирішувати навіть найскладніші завдання для отримання максимального результату. Наші послуги: SEO / SERM, Контекстна реклама, Веб-аналітика, Email-маркетинг, SMM,...

materiell

Основна назва: materiell
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Опис діяльності: переводы, отдел жалоб и предложений

Maxi Group International / МАКСИ МАРКЕТИНГ

Основна назва: Maxi Group International / МАКСИ МАРКЕТИНГ
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика

Опис діяльності: Maxi Group International / МАКСИ МАРКЕТИНГ https://www.work.ua/ru/jobs/by-company/600236/ Маркетинг, реклама, PR Данная компания переименовалась и теперь называется MAXI GROUP INTERNATIONAL, но по факту ничего не изменилось: как был лохотрон, так им и остался. Задача компании выманивать деньги у людей. Что касается з/п, то её вам просто будут недоплачивать без объяснения причин. Кстати, в компании даже есть вакансия человека, который борется за имидж компании в интернете: пишет позитивные отзывы, негатив позиционируют как выходки конкурентов. МАКСИ МАРКЕТИНГ / Maxi Group International ...

Media L.I.V.E.

Основна назва: Media L.I.V.E.
Інші назви: Медиа Лайф
Сайт: medialive.kiev.ua

Опис діяльності: Рекламное агенство, полиграфия, наружная реклама