Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Дозвілля та розваги: клуби, готелі, кінотеатри, гральний бізнес»

Xnail

Основна назва: Xnail
Сайт: www.xnail.in.ua

Опис діяльності: онлайн салон красоты. мастера выезжают на дом. услуги наращивание ногтей

«Helena Exclusive»

Основна назва: «Helena Exclusive»
Сайт: skidochnik.com.ua

Опис діяльності: салон красоты

«Kharkov Kohl Hotel».

Основна назва: «Kharkov Kohl Hotel».
Сайт: www.kohl-hotel.com.ua
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Гостинично-ресторанный комплекс

Отель БОРИСФЕН

Основна назва: Отель БОРИСФЕН

Ігровий Клуб

Основна назва: Ігровий Клуб
Сайт: igrovoiklub.com
Опис діяльності: Особисто для мене найкращі ігрові автомати онлайн, а також на сайті можна детально дізнатися про топ букмекерів. Відмінний дизайн з великою кількістю різноманітних ігор на будь-який смак. Просто і зручно, без реєстрації і безкоштовно. Лояльне і гарне ставлення до своїх гравців. Оперативна і грамотна технічна підтримка.

А-1 Group

Основна назва: А-1 Group
Інші назви: Є-івент
Сайт: a-1.group
Опис діяльності: Очередная шарашкина контора. Занимаются они организацией мероприятий. Приходил на должность New Bisness manage, а по факту сидел на холодке. НЕ сдерживают своих договоренностей по выплате зп, чтобы не платить мне, придумали какие то критерии "эффективности" моей работы, но при этом ни структуры работы, ни должной адаптации, ни критериев по которой должна была вычисляться эффективность — не было оговорено! В общем СПАСИБО за потраченное время. А другим крайне не рекомендую идти в эту контору, так как работа вся ведется по черному, никто не оформлен, зп в конвертах — а соответственно гарантий НИКАКИХ....

Авиа-Про

Агентство алкогольных интерактивов Think&Drink

Основна назва: Агентство алкогольных интерактивов Think&Drink
Сайт: thinkanddrink.ru
Регіон роботи: Ялта

Опис діяльності: ▪️Агентство Алкогольных Интерактивов ▪️Винное, Алкогольное и Русское Казино на любое мероприятие. Атмосферные дегустационные вечера с экспертом в сфере крепкого алкоголя.

Агентство Премьера

Основна назва: Агентство Премьера
Інші назви: Premiera
Сайт: www.premiera.ua

Опис діяльності: Компанія, яка працює в сфері шоу-бізнесу. Театри, концерти, зустріч з улюбленими акторами та артистами. Організовуємо найелітніші театральні постановки та привозимо найіменитіших світових зірок. Хто знає, чи приїхала б в Україну Патрісія Каас, Модерн Токінг та найпопулярніше гумористичне шоу на пострадянському просторі під назвою «ПРОЖЕКТРПЕРІСХІЛТОН", якби не ми. Ми набираємо людей, які заповнюватимуть провідні зали України. Більше про умови роботи та її оплату розповість А.Г. провідний менеджер компанії.