Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Зв’язок: телекомунікації, телефонія, мобільний зв'язок, провайдер»

2 call

Основна назва: 2 call
Інші назви: УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ
Сайт: www.2call.in.ua
Регіон роботи: Ровно

Опис діяльності: Настав час поставити всі крапки над і. Хочу розповісти всім нормальним людям, як мене ОБДУРИЛИ у тому 2 call. Я працювала в Інституті права КУП НАНУ офіційно шість років. В другій половині дня вирішила знайти підробіток. На роботу в 2 call мене взяв Максим Яценко, тому що Назар Микитин тоді ще був ніхто і ніщо. Спочатку все було ніби добре: мою роботу хвалили, мені лестили ... Потім я стала помічати спочатку приховану заздрість колег, яка поступово переросла у відкриту злість. Назар став на бік того бидла (пізніше, зрозуміла, чому). Я особисто була свідком, як ті селючки вживали наркотики, пиячили,...

ADELINA CALL CENTER

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Сайт: www.adelina.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Ровно, Харків

Опис діяльності: Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має...

ARCE contact center

Основна назва: ARCE contact center
Інші назви: ARCE, АРСИ, АРСІ
Сайт: www.acc.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Ніжин, Ровно, Хмельницький

Опис діяльності: ARCE contact center — це міжнародна компанія, працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високотехнологічні послуги підприємствам роздрібної торгівлі, операторам зв’язку, банківським і страховим компаніям, дипломатичним представництвам, маркетинговим агентствам, інтернет магазинам в Україні , Америці та Європі. Більше 400 співробітників компанії щорічно обслуговують наших клієнтів, та показують високий рівень свого професіоналізму . За останні роки наша компанія стала переможцем в номінаціях: «Кращий аутсорсинговий партнер», «Кращий керівник Контакт Центру», «Кращий супервізор», «Кращий тренер»,...

CмартТелекомСервіс

Основна назва: CмартТелекомСервіс
Сайт: smart-telecom.com.ua
Регіони роботи: Луцьк, Одеса, Ровно

Опис діяльності: Надає послуги у сфері телекомунікації

DataGroup

Основна назва: DataGroup
Сайт: wwwdatagroup.ua
Регіон роботи: Ровно

Опис діяльності: «DATAGROUP» является ведущим телекоммуникационным оператором на украинском рынке.

WinStall Киевастар

Основна назва: Интертелеком
Інші назви: Інтертелеком, Intertelecom, ООО Интертелеком
Сайт: intertelecom.ua
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Одеса, Ровно, Сміла

Опис діяльності: CDMA оператор Одеса, "Перший національний оператор"

МС-СВЯЗЬ, ООО

Основна назва: МС-СВЯЗЬ, ООО
Сайт: ms-zvyazok.km.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Ровно, Хмельницький

Опис діяльності: Компания работает в телекоммуникационной отрасли, занимается строительством и обслуживанием сетей мобильной связи и интернета.

ООО eCall

Основна назва: ООО eCall