Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Зв’язок: телекомунікації, телефонія, мобільний зв'язок, провайдер»

D-group

Основна назва: D-group
Сайт: d-group.net.ua
Опис діяльності: Интернет-провайдер Луганска

DataGroup

Основна назва: DataGroup
Інші назви: «DATAGROUP» является ведущим телекоммуникационным оператором на украинском рынке.
Сайт: wwwdatagroup.ua
Опис діяльності: Робота у м.Рівне працюючи монтажником можу написати наступне; 1. Зарплату яку там обіцяють та премія такого взагалі не існує просто будете працювати на мінімалку і це взагалі не має значення скільки ти там місяців працюеш (перевірено). 2. Одяг форму, інструменти видають і робота офіційна але це все не стабільно! Як тільки роботи не стане вас одразу попросять тихенько піти та ще й за власним бажанням! 3. Оточуючий колектив так собі (кожен думає про свою дупу) при першій нагоді настучить таке враження що стара команда вже давно сформована а новечків швиряють просто на всяку заразу. На рахунок...

DataGroup

Основна назва: DataGroup
Сайт: wwwdatagroup.ua
Регіон роботи: Ровно

Опис діяльності: «DATAGROUP» является ведущим телекоммуникационным оператором на украинском рынке.

DEL.IN.UA

Основна назва: DEL.IN.UA
Сайт: www.del.in.ua
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпродзержинск, Дніпро, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Харків

Опис діяльності: Профессиональный комплекс услуг по продвижению Вашего бизнеса, товаров, услуг.

DL Connection

Основна назва: DL Connection

Опис діяльності: Продажа услуг на рынке Израиля.

E-app - мобильное приложение для службы доставки

Основна назва: E-app - мобильное приложение для службы доставки
Сайт: e-app.com.ua
Опис діяльності: E-app - готовое мобильное приложение для вашей собственной службы доставки еды из ресторана, пиццерии, булочной, кафе или суши бара. E-app поможет сэкономить до 99% от стоимости разработки приложения и позволит запустить вашу собственную службу доставки всего за 3-5 дней!

East.Net

Основна назва: East.Net
Інші назви: ООО "Ист.Нет", ТОВ "Іст.Нет"
Сайт: www.east.net.ua
Регіони роботи: Київ, Донецк

Опис діяльності: EAST.NET – интернет-провайдер, который представляет услуги высокоскоростной связи в Донецке с 2003 года. Сегодня EAST.NET предоставляет высококачественный доступ к ресурсам всемирной сети Интернет по технологии FTTB. Между количеством клиентов и качеством предоставляемых услуг мы выбираем качество. Наша цель – предоставить максимально высокий уровень услуг связи для наших абонентов. Собственная оптоволоконная сеть компании расположена в Пролетарском, Буденновском и Калининском районах города.

Epicall Contact Center

Основна назва: Epicall Contact Center
Інші назви: Эпикол
Сайт: epicall.com.ua
Регіони роботи: Дніпро, Житомир, Харків

Опис діяльності: Компания «Epicall» - аутсорсинговый контакт центр, успешно работающий на рынке Украины с 2008 года.

ESCO

Основна назва: ESCO
Інші назви: Hot mobile
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Работа на Израиль. Продажа телефонной связи Hot Mobile, домашнего интернета Hot и новых моделей телефонов.

Faust

Основна назва: Faust
Сайт: faust.net.ua

Опис діяльності: Провайдер интернет.