Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

Альпари

Інші назви: TIX FX
Регіони роботи: Київ, Чернігів

Альтаир

Основна назва: Альтаир
Інші назви: Аудиторская фирма "Альтаир"

Опис діяльності: Аудиторские услуги

Альфа банк

Основна назва: Альфа банк
Регіони роботи: Київ, Херсон

Альфа гроші

Основна назва: Альфа гроші
Інші назви: ПП "Славія Люкс", ПП "Салюр", ПП "Лав Ласс", ПП "шансор", ПП "Фінвесткор", Ренессанс, Сity Credit, Credit Invest
Сайт: alfagroshi.com

Опис діяльності: Кредитное мошенничество

Альфа лизинг

Основна назва: Альфа лизинг
Сайт: a-l.com.ua

Опис діяльності: Странные ребята, приходил к ним с предложением поработать с ними, у меня большая база потенциальных крупных клиентов которых я мог привести в компанию, но им это не надо как я понял, нашли какие то отговорки...) По каким критериям людей отбирают не понятно...) Видно что не опытные, не умеют кадры подбирать нормально в компанию, детский сад...

альфа страхование

Основна назва: альфа страхование
Інші назви: СК "Альфа Страхування" - Україна
Сайт: alfaic.ua

Опис діяльності: Страхование

Альфа-Банк

Основна назва: Альфа-Банк
Інші назви: ПАТ Альфа-Банк
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Дніпро, Донецк, Кіровоград, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Одеса, Харків, Чернігів

Опис діяльності: банківські послуги

Альфа-Лизинг Украина тов

Основна назва: Альфа-Лизинг Украина тов
Регіони роботи: Київ, Харків

Опис діяльності: Авто лизинг

альфабанк

Основна назва: альфабанк
Інші назви: ЗАО "Альфабанк"
Сайт: www.alfabank.com.ua
Регіони роботи: Київ, Чернігів