Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

АВАНТ-БАНК

Основна назва: АВАНТ-БАНК
Інші назви: Клоака

Агентство комплексной защиты бизнеса "Дельта м"

Основна назва: Агентство комплексной защиты бизнеса "Дельта м"
Сайт: delta-m.com.ua

Опис діяльності: Взыскание долгов

Агропросперіс Банк

Основна назва: Агропросперіс Банк
Сайт: ap-bank.com
Опис діяльності: Агропросперіс Банк – професіонал в агросфері, який спеціалізується на фінансуванні малих і середніх агровиробників із площею земель від 100 га. З 2016 року Агропросперіс Банк першим серед українських банків почав кредитувати під аграрні розписки, спростивши доступ до фінансування виробникам, які не мають достатньо застави для отримання класичного кредиту в потрібному обсязі. Банк вирізняє глибока агроекспертиза та відповідальний підхід до фінансування. Українські фермери обирають нас вже 7 років. Ми виправдовуємо довіру, підтримуємо кожного клієнта і кожному йдемо назустріч.

Агроцентр Дон

Основна назва: Агроцентр Дон
Інші назви: Товарная биржа Донбасс, ООО "Проспект"
Регіон роботи: Донецк

Опис діяльності: Оценка недвижимости, проведение аукционов

Айбокс банк

Основна назва: Айбокс банк
Інші назви: Ibox bank
Опис діяльності: Банк

АК "Гарантия Аудит"

Основна назва: АК "Гарантия Аудит"
Сайт: bestaudit.com.ua

Опис діяльності: Предоставление аудиторских, бухгалтерских,экономических, юридических услуг

Аксенова и партнеры

Основна назва: Аксенова и партнеры
Сайт: www.ap-center.com
Регіони роботи: Київ, Луганськ

Опис діяльності: Аудит и бухгалтерские услуги

Акцент Банк

Основна назва: Акцент Банк
Інші назви: Абанк
Сайт: www.a-bank.com.ua
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Бердянск, Вінниця, Дніпро, Донецк, Запоріжжя, Івано-Франківск, Керч, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Ніжин, Миколаїв, Харків, Хмельницький

Опис діяльності: предоставление банковских услуг

Алексей Свергун

Основна назва: Алексей Свергун
Інші назви: Свергун Алексей (бизнес-консультант)
Сайт: onlytop.com.ua

Опис діяльності: Компания имени основателя. Занимается бизнес-консультациями, коучингом, стратегиями и развитием бизнеса.

Алкан Юг Сервис

Основна назва: Алкан Юг Сервис
Інші назви: Алкан
Сайт: alcan.finance.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Оказание бухгалтерских услуг, удаленное бухгалтерское обслуживание