Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

Европейский консалтинг чп

Основна назва: Европейский консалтинг чп
Опис діяльності: Финансовый консалтинг

Европейское агентство по возврату долгов

Основна назва: Европейское агентство по возврату долгов
Інші назви: ФК ЕАПБ
Сайт: www.eadr.com.ua
Опис діяльності: Взыскание долгов по банковским кредитам, заказные убийства "глухих должников", вывод валюты в оффшор, торговля баллистическими ракетами, ядерными боеголовками, боевыми отравляющими веществами и штаммами смертельных бактерий и вирусов.

Експерт

Основна назва: Експерт
Інші назви: Страховой брокер

експрес финанс

Основна назва: експрес финанс
Сайт: www.expressfinance.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Одеса, Харків

Опис діяльності: "Микрокредтный центр БМ " Кредитование от1000 до 15000

Ексун. Отзывы и мнения о брокерской компании

Основна назва: Ексун. Отзывы и мнения о брокерской компании
Сайт: exun-gold.com
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Бердянск, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Кривий Ріг, Луцьк, Миргород, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Ровно, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Черкаси

Займы онлайн

Основна назва: Займы онлайн
Інші назви: ООО "Займы онлайн"
Сайт: zajmy-online.com
Опис діяльності: Общество с ограниченной ответственностью «Микрозайм» занимается предоставлением кредитов с 2017 года и уже за это время предприятие успело зарекомендовать себя как надежный партнер для решения Ваших финансовых вопросов. Наши приоритеты - это доверительные отношения с клиентами, индивидуальные кредитные программы, ориентированность на долгосрочное сотрудничество. Наши преимущества - применение современных финансовых инструментов для Вас и Вашего бизнеса, выгодные предложения, прозрачные программы кредитования.

ЗАО "СК "Основа"

Основна назва: ЗАО "СК "Основа"
Сайт: www.skosnova.com.ua

запорожсвязьсервис

Основна назва: запорожсвязьсервис
Інші назви: ЧАО Запорожсвязьсервис
Сайт: zss.zp.ua
Регіон роботи: Запоріжжя

ЗАТ "СК "Інтергарант"

Основна назва: ЗАТ "СК "Інтергарант"
Сайт: www.intergarant.com

Опис діяльності: Официальная деятельность-страхование.Неофициальной стоит заняться правоохранительным органам.

Західна консалтингова група

Основна назва: Західна консалтингова група
Інші назви: ТОВ "Західна консалтингова група", ЗКГ
Сайт: zkg.ua
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: Компанія «Західна консалтингова група» ТОВ заснована в 2003 році, є розробником продуктів і технологій в сфері професійних послуг для малого і середнього бізнесу, головною компанією холдингу, до складу якого входять, ще три компанії в таких професійних сферах: 1) Адвокатське бюро «Яновський і партнери», 2) Бухгалтерська компанія «Збережені активи» ТОВ, 3) Компанія «Академія професійного бухгалтера" ОСНОВНА МЕТА холдингу професійних послуг - на що компанія направляє свою творчість і енергію: Клієнт і сервіс понад усе – клієнтоорієнтованість, швидкість, етика, професіоналізм Ми хочемо на це впливати і...