Відгук про роботодавця «типография 50 копеек» Добавлен: 02.07.15 17:58

Основна назва: типография 50 копеек
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали

Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2015 г.

1 враження дуже позитивне . зручність для клієнта та особисто для мене зіграли великий +. Але на жаль налагодженість в роботі була тільки теоретичною !

1.Замовлення в більшості випадків приходять з не правильним тиражем, з некоректними розмірами , і тд. (загально лише ІПБ введено вірно) і то не завжди). Мені приходилось спочатку уточнювати в клієнта ,потім дивитись суму на сайті (клієнт зовсім не хоче цим займатись!!!! хоче що б зразу все конкретно прорахували і сказали точно скільки коштує і коли буде !! а ні то піде кудись інде ,а ти замовлення вже прийняв +2 години пройшло відмовитись від цього гемору дизайнер вже не може (до 2х годин рідко вдається щось конкретно зробити тому що люди чимось теж зайняті !!!!!! (от і витрачаєш більшу кількість часу на чужу роботу ніж на розробку макета)!!! Менеджерам починаєш казати а вони постійно зайняті ! 2.Люди як що ви дизайнер-фрілансер то мови про якесь відношення нема! відношеня ігноруюче !! не знаєш як подати в друк(бо замовлення не стандарт) задовбати потрібно всіх що б дізнатись що і як правильно зробити (і в більшості отримуєш відповідь: потрібні уточнення . хорошого дня . взагалі піпец )пояснюєш клієнту замовлення не правильно складене ось ном. менеджерів з корегуйте правильно замовлення ,вони 1-4 дні відписують йому всяку фігню типу ваше замовлення на прорахунку ітд. клієнт задовбує їх і мене ! Після здається і більше не дзвонить !(не входить в стандарт НЕ ДАВАЙТЕ ці замовлення фрілансеру людина котра бачить технологічний процес (працює на місці в поліграфії) краще, грамотніше зорієнтує клієнта!!!!!! 3.А дальше жестяк взагалі пропав значок 1с для прийому замовлень в загальний чат зайти неможливо, смс не приходять ... 4.після 2- тижднів неполадок в роботі (як вони це назвали!!!) доступу до корпоативної пошти немає+ зайти в 1с неможливо .... 5.Походу так тут звільняють людей:) Причом не знаєш за що КПД-95 .Я 5 в рейтингу фрілансерів. 6.звільнили всіх кого з фрілансерів я знала(одні працювали 6 місяців а інші взагалі тиждень) !! питання для чого? адже менеджери і так зайняті а тут їм ще і новим фрілансерам потрібно допомагати ввійти в роботу! В загальному налагодженість в роботі є лише в теорії,а на правді повна не професійність ігноруючого керівництва .Та не інфрмованісь працівників!!!!!! Мені досі ніхто не сказав чи я звільнена !! 7. Всі ці позитивні віідгуки -фейк.