Відгук про роботодавця «StarLife» Добавлен: 19.04.18 03:48

Основна назва: StarLife
Інші назви: MetLife

страховая компания
Автор(-ка): Анастасія (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2017 г.
Дата звільнення: 2018 г.

Навчишся зберігати гроші.

ОБЕРЕЖНО,СТАРЛАЙФ!!!
Ви давно не бачилися з другом,знайомим?Вас кличуть на зустріч і пропонують ділову пропозицію,не оголошуючи деталей? Вітаю,ви в пастці!
Невеличка довідка аби ввести в вас в курс справи.Старлайф - це страховий посередник, який за допомогою сетевого маркетингу поширює поліси компанії Метлайф та інших компаній .

Можливо, сама компанія і є надійною, адже вона мені повернула гроші за страховий поліс.
Проте, фінансові консультанти Старлайф - недобросовісні люди.Вони у прямому сенсі "впарюють" страховий поліс.
Суть в чому - регулярно вносиш певну суму цій компанії (Метлайф) і вона буде наче тобі відкладати на пенсію. Основні аргументи: Захід відкладає гроші за допомогою Метлайфу, ми хочемо в старості подорожувати, а не будь що.Тут діє "глибока" психологія - чим більше по ходу розмови людина буде погоджуватися, тим легше вона погодиться укласти договір в кінці розмови.Якщо з першого разу не зайшла розмова, запрошують на повторну зустріч, а згодом вже на презентацію, де вже більш впливові і освічені консультанти переконують,що страхувати своє життя варто. Більше того, пропонують продукт за співпрацю, адже їм вигідніше набрати нових консультантів, бо капають так звані кар'єрні одиниці.Якщо хочеш бути консультантом в Старлайфі то ОБОВ'ЯЗКОВО МАЄШ ПРИДБАТИ ЦЕЙ ПОЛІС І відвідати СЕМІНАР за власні кошти (1500 грн).
До речі, щодо відгуків там застерігають, типу слухайте краще нас, тобто їх.
Як виявилося в мене було два поліси і зовсім різні суми( мені пояснювали, що страховка в подарунок).
Тож, любі перед тим як страхувати своє життя, подумайте чи варте воно того чи ні.
ЗАБУДЬТЕ ПРО БРОКЕРА,йдіть у саму компанію.
Інформацію, яку я отримала від самої компанії і брокера, відрізняється як небо від землі. .