Відгук про роботодавця «Старваген» Добавлен: 09.07.19 11:12

Інші назви: Патриот
Сфера діяльності: Послуги: Телебачення, радіо
Телефони: +38 (044) 230-69-30
Адреса: Україна, м. Київ, деревообробна 5

Рентал по оборудованию для сёмок теле радио програ , а также транспорт для кино индустрии.
Автор(-ка): Інкогніто (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Координатор
Дата співбесіди: Липень 2019 г.

З приємних вражеть це людина яка запрошувала на співбесіду.
Офіс: офіс знаходиться в 10 хв від метро , що є мобільно всім. Офіс звичайний як для компаній

З негативу : роботодавець витрачає тупо свій час та людини яка в пошуку , а результатом всього є неознайомлення з резюме кандидата на посаду. При зустрічі з Ганною (Анна босс) обіцяють 100% оформлення згідно ЗУ де при розмові з"ясовується, що відпустка всього 14 кал.днів в рік і то видається розбито на дві частини. З розмови також незрозуміло, що хоче роботодавець від робітника так як і ологошення було кратке, хоча ні.... щоб працював 24/7 і в рік 350 днів )))) співбесіда проходила в хаусі де вже раніше згадана особа тупо сиділа в компі та прослуховувала месенжери якогось керівника який вказував кого треба збирати на збори і не чіпати менеджерів сто. Співбесіда закінчилась і мені пані надала свій контакт щоб я поміркував згодин на цю працю чи ні..... впродовж дня був від мене дзвінок з поточнюющими питаннями але чогось її це роздратувало і вона попросила перетелефонувати на наступний день.наступний день був ще цікавіший... я бонально перетелефонував але слова Ганни мене вразили - "я так і не зрозуміла з співбесіди чи вмію я користуватись в 1С". В результаті чого сказала в мене немає часу вас вчить. Виною всього цього є необізненість працівників які переглядають резюме і чітко вказано , що я працював з операційними програмами "ексклюзивними" які писались під підприємство де я працював раніше...

Работодавиць вирішив витрачати час безглуздими екскурсіями до своєї території яка є ангаром (гараж), а я вирішив висловити свою реальну ситуацію.