Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 17.09.19 14:56

Інші назви: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 3905239,5166682,0631427225

Перегляди: 2085
Автор(-ка): Кира (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Помічник керівника
Дата співбесіди: Вересень 2019 г.

НЕТ

Повністю погоджуюся із негативними відгуками. Не витрачайте свій час. Так само, на співбесіду запрошують телефонним дзвінком у Неділю!! Хоча ні одна компанія, в неділю не телефонує..Запевняють, якщо нема якихось навичок- всього научим. Великий потік людей на співбесіду, відразу до 10-х «менеджерів», типу компанія розвивається, і кожен шукає собі помічників(2-3 людини). Співбесіда проводиться в одній великій кімнаті, ніби вулик ). Потім телефонують у 21:00 сповіщають хорошу новину, що ти пройшов конкурс, і завтра на стажировку- навчання( 4 дня лекцій, по півтори години не оплачуваних). Перед лекцією, твій керівник говорить тобі щоб усі питання які будуть, ти записував на листок, і не розмовляв із людьми які сидять поруч, закріплює це тим що - ну вони ж все одно нічого не знають, вони так само як і ти прийшли сюди задля роботи. Це для того, щоб закласти в думках, що сусід все одно нічим не допоможе, і це конкурс, потрібно щоб тільки мене взяли.(переварюючи інфу після лекції думаєш, що це ніби масовий гіпноз).На лекції ллють воду, нічого конкретного, назву компанії кажуть вкінці- японська компанія, ролики показують про неї, а це типу філія. Задають дз написати 50 цілей ( щоб знати потім на що давити саме у вашому випадку, коли ти будеш вислизати із крючка). А коли вкінці ще й запропонували взяти в аренду книжку.. це мене «вбило» відразу... Така «світова компанія» і не може дати інфу в електронному вигляді, аренда доречі 100 грн, це умови типу компанії, а на наступній лекції тобі дадуть іще одну книжку в аренду. Коли у керівника запитуєш про зп/ ставку, конкретних сум немає... відповідь одна:- на лекції буде вся інформація детально, зараз за 5 хвилин я все одно не зможу всього розповісти. Після лекції ще було бажання прийти послухати що буде далі, чисто цікавість, але після їхньої книги... піраміда знайшла свою «зірку»-склалася! Залишилося одне розчарування, скільки таких канторок, як не телефонний консалтинг( біржі/брокери), так піраміди - купи у мене книгу за 100 грн... Доречі, навіть при першій зустрічі, не називають компанію в яку ти прийшов на співбесіду, коли запитуєш яка сфера торгівлі - загальною фразою відмовляються, що це компанія оптових продаж, конкретно товар ви продавати не будите. Коли детально допитуєшся, то що ж саме буде входити в обовязки - відповідь одна: на лекції все дізнаєтеся, головне пройдіть стажування.