Відгук про роботодавця «Империя hr» Добавлен: 22.04.21 11:31

Основна назва: Империя hr
Інші назви: Imperia HR
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Адреса: Україна, м. Ровно, Пирогова

Автор(-ка): Ви знаєте. Катерина Коментаторова (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер з постачання
Дата початку роботи: Серпень 2020 г.
Дата звільнення: Квітень 2021 г.

Оу.. читайте мінуси. Тут нічого писати.

Через цікаві перипетії Дмитра і його клієнтів я позбулась роботи, на якій працювала близько 9-10 місяців. Дякую даному агенству за їх безпристрасність. Якщо раніше про них відгуків я не писала, то ловіть. Дмитро та його клієнт Тарас Сістук власник комфорт хаус злили моєму роботодавцеві неправдиву інформацію про розміщення мною коментарів на даному сайті. Виною тому неадекватне ставлення Тараса комфорт хаус до своїх працівників, яких і підібрало дане агенство. Чи Діма писав ті коментарі, чи Тарас, мені все одно. Факт залишається фактом. 1. Мене влаштували через імперію в кампанію, у якої була купа заборгованостей і косяків. Запропонували розгребтись самій з тим, що мутилося роками. Місяць подивилася на цей срач і пішла. Компанія виплатила мені усі кошти що я заробила. Претензій не маю. 2. Покликали на співбесіду. Довго водили за ніс і розмаланювали щоб я погодилась на умови роботодавця, умови схожі до умов коментатора Рити. Бомба, але я відмовилась, бо мала в той час кращу роботу. Діма дзвонив і погрожував мені зіпсувати репутацію, якщо я не видалю коментар Рити. Але як я його видалю, рєбята, якщо я не рита, а , скажімо, Катерина. 3. Діма і Тарас з комфорт хаус зливають моєму роботодавцеві скріни особистого листування мого, і скажімо, Вероніки, при тому приплівши йому, що якщо він мене не звільнить, то я до нього приведу купу інстанцій з перевірками… і так далі. По факту мій роботодавець ціказки почув і їм повірив. Супер. Ваша роль тут зіграна. Далі події розвиваються так, як ви і планували. Діма. Земля квадратна. Зустрінемось. https://www.vnutri.org/imperia-hr/