Відгук про роботодавця «New Brain» Добавлен: 28.07.21 11:36

Інші назви: New Brain школа иностранных языков
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Телефони: 093 192 8096
Адреса: Україна, м. Київ, вул. Слов'янська, 35

"NEW BRAN - це школа іноземних мов та розвитку для дітей та дорослих. Курси: - англійська - корейська - японська - китайська - німецька - французька - іспанська - польська та Бізнес куср для дітей та підлітків"
Автор(-ка): Викладач Л (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: вчитель англійської мови
Дата співбесіди: 2020 г.

Найточніше, що у мене склалося, так це гарниий коллектив, яким вони ніяк не дорожуть.
Коллектив и корпоративная культура - 5

Прийшла на стажування. Мало того, що їздила в Ірпінь за свої кошти (до речі. стажування ніяк не оплачується), так ще й мене не прийняли, нагрубили, тому що з'ясувалося, що я не хочу бути рабом у них на роботі!!!! Також моя знайома розповідала (вона працювала у них близько пів року чи навіть менше), що вони ніяк не чули її, коли вона говорила, що зайнята у деякі дні (бо вони самі казали, що вони підвлаштовуються під робітників), а потім ставили уроки та пробні уроки!!!!(за котрі вони також нічого не платили, тільки були незадовільні, що ти щось не так сказала, чи погнано прорекламувала директрису котра зовсім інша тема!!!). А потім, коли та дівчинка пішла начальство сказало, що це все через те, що вона не розвивалася!! По їхній логиці треба читати книги, котрі вона рекламує у себе в профілі за 500 гривень та ходити на якісь бізнес тренінги. Для вчителів??? Зарплатня зовсім не зрозуміло видається, то ставка за одну людину 30(або й зовсім менше), то 70 гривень, а потім в кінці місяця видають і там точно не більша середня зарплатня, котру вони так рекламували!!! Самолюбство директора просто ЗАШКВАР, рекламує у себе на сторінці не школу, а себе!! Ще й каже, що вчителі погано працюють!!! Не зрозуміло зовсім навіщо там сидить її брат, котрий тільки грубить іншим та рекламує єппл, що віндовс та андроїд - гівно!!! Тімліда навантажують як бика у полі, а сама директор нічого не робить!!! Також сварили що люди не приходять в їх офіс де інет капець як тупить!! А вдома неможна викладати, бо трусіля ходять по кухні!!! Якщо хочете нормальну роботу де ви будете не відчувати себе рабом - сюди не йдіть!!
Начальство и его уважение к сотрудникам - 1
Рабочее место и условия работы - 1