Відгук про роботодавця «New Brain» Добавлен: 19.10.23 17:49

Основна назва: New Brain
Інші назви: New Brain школа иностранных языков
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Телефони: 093 192 8096

"NEW BRAN - це школа іноземних мов та розвитку для дітей та дорослих. Курси: - англійська - корейська - японська - китайська - німецька - французька - іспанська - польська та Бізнес куср для дітей та підлітків"
Автор(-ка): Викладач (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Вчитель
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Ніяких

Перше враження було хороше, але змінилось як тільки директорка пані Катерина почала розпитувати деталі про моє особисте життя, це було таким маленьким дзвіночком.
Другим червоним прапорцем стало те, яку зарплату вони пропонують, працювати декілька місяців за 10 тисяч? Ні, дякую (це враховуючи бонусні, які додаються). Я попереджала директорку ще на співбесіді, що можу працювати суто за графіком, але розробляти презентації та перевіряти домашку в цей графік не входить, тобто за 10 тисяч ви маєте по 4-6 уроків в день + домашка. В той момент як з учня беруть 290грн за урок)).
Я маю диплом перекладача, і ви здивуєтесь, але я була єдиною хто мав якийсь доказ своїх знань. Всі решта люди, це студенти.
Мені дали групу, в яких рівень мови був вищий за мій, аргументуючи це тим, що "крім вас ніхто". Дівчата, які були у цій групі, мали дуже низький рівень і читали по складах, тобто це явно не рівень на який їх помістили.
І це стало останньою краплею.
Якщо у вас хтось помер, або у вас потоп, то уроки ви повинні провести, якщо вам не знайдуть заміну))
Під час звільнення, я почула хамство у свій бік від директорки. Більше туди ні ногою.