Відгук про роботодавця «ПП Еверест-Тер» Добавлен: 03.11.21 23:10

Основна назва: ПП Еверест-Тер
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Металургія
Телефони: +38 098 13-95-878 +38 067 36-18-568 +38 096 74-56-124

ПП "ЕВЕРЕСТ-ТЕР" надає будівельні послуги з виробництва та монтажу металевих конструкцій
Автор(-ка): Олена (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Рекрутер
Дата співбесіди: 2021 г.

Співбесіда розпочалася вчасно.

Сьогодні я побачила, що таке неповага до кандидатів. Мене запросили на співбесіду і вона виявилась колективною, хоча про це не попереджали. Чоловік 20 напевно. Встигли задати 2 запитання, на які відповідати потрібно було дуже коротко, коли хтось довше розповідав, перебивали і просили коротше. В результаті потратила годину, а говорила від сили 5 хв. Про вакансію взагалі нічого не розповіли, це було схоже на допит. Потім 2 тур, на якому мені не вдалося відразу увімкнути камеру і мікрофон так як організатор не дав доступу. Мене попросили включити камеру і через хвилину без попередження просто вилучили із конференції. Ще одну дівчину також вилучили, в неї мікрофона не було, хоча звук був, не такий хороший, але був, чути нормально було. Ще одній дівчині постійно робили зауваження, що вона сидить не рівно. Я вперше в житті стикаюся з таким. І це при тому, що заробітна плата - копійки. Це мабуть якийсь психологічний трюк, мовляв, бачите скільки бажаючих на це місце, радуйтеся, що вам воно дісталося. Працювати тут я б точно не стала, навіть якби мене і взяли.