Відгук про роботодавця «Megogo» Добавлен: 24.04.24 19:39

Основна назва: Megogo
Сфера діяльності: Послуги: Телебачення, радіо
Телефони: 0 800 751 234

Онлайн кинотеатр.Продажа фильмов, пакетов тв.
Автор(-ка): гість (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2024 г.

нема

Працювала 1,5 роки в компанії. Відношення як до раба.
Не дають відпустку навіть за свій рахунок на новий рік, всіх новачків поставили працювати на 31.12 та 01.01.
Порушують закон тим що не виплачують ті години коли була тривога, якщо йдеш в укриття вважай що ти йдеш на відпочинок.
Взагалі є два варіанти відпочинку ланч 30 хвилин та брейк 8 хвилин, і якщо ти хоча б на хвилину запізнишся тобі будуть виносити мізки так начебто тебе не було 2 години.
Неякісна техніка, 100 разів казала своєму керівництву, усім hr, кому тільки могла що у мене поганий ноут. У нього вигорівший екран, а ранком він взагалі чорно-білий, та так що текст неможливо прочитати та відповідно відповісти клієнту на його запитання. Я впевненна що саме через це у мене впав зір. Ноут постійно сам відключався від інтернету та не підключався назад, я не могла працювати і відповідно час який мене не було мені не оплачувався і його треба було відпрацьовувати.
У мегого постійно щось ламається, за що треба відповідати нам. То на самсунгах перестає працювати застосунок, то повідомлення не приходять, то масовий взлом акаунтів, і ще багато чого іншого.
Коли підіймаєш питання які бентежать і хочеш аби умови праці покращились пригрожують звільненням.
Леонід Черновецький(власник мегого) висказує дуже дивні тези сприводу ЛДНР. Хоча саме мегого каже що пішло з ринку росії та не підтримує агресію з її боку.
Постійно змушують йти та робити вихідні дзвінки(людина наприклад залишила скаргу або заявку на те що мегого не працює і тд), хоча є люди які постійно стоять в цій лінії, але тебе беруть і змушують їм допомагати, хоча на твою зп та бонуси це ніяк не повпливає, а можливо навіть і погіршить ситуацію.
Коли влаштовуєшся на роботу обіцють графік стабільно 2/2 по 12 годин і тільки ті години які ти попросив, але виходить так що працюєш 3/1 і з 8 до 24.
Через те що я постійно підіймала не зручні питання мене звільнили, вони можуть писати що я не якісно робила роботу і тд, але я виконувала усі показники весь час роботи і отримувала усі бонуси.
Ніколи в житті не працюйте в цій конторі.