Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

ТС Абсолют (ЧП Попудрибко)

Основна назва: ТС Абсолют (ЧП Попудрибко)
Інші назви: ЧП Попудрибко Я.Б.,ЧП Попудрибко В.Б.
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Регіони роботи: Київ, Черкаси

Опис діяльності: Круглосуточные Супермаркеты

Сеть магазинов "Везунчик"

Основна назва: Сеть магазинов "Везунчик"
Інші назви: ЧП "Бережной Е.В."
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Регіони роботи: Київ, Алушта, Бахчисарай, Вінниця, Вознесенськ, Джанкой, Євпаторія, Керч, Львів, Миколаїв, Нова Каховка, Первомайськ, Сімферополь, Ужгород, Феодосія, Херсон, Южноукраїнськ, Ялта

ООО Украинские информационные технологии

Основна назва: ООО Украинские информационные технологии
Інші назви: ООО Унит, Корпорация "Индустрия ИНТЕЛЛЕКТА"
Сайт: www.uni-tech.com.ua

Опис діяльності: Компанія «Універсальні Інформаційні Технології» (УнІТ) є IT компанією, що розробляє програмні продукти та надає послуги в галузі інформаційних технологій. Місія УнІТ – розробка універсального програмного забезпечення, що охоплює всі області життєдіяльності людини. Це означає, що, купуючи наші програмні продукти, Ви отримуєте: * Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс; * Можливість обробки інформації за алгоритмами, що замовлені Вами; * Можливість використання будь-якої обраної Вами бази даних для зберігання Вашої інформації. При цьому забезпечується висока надійність...

Celenia Software

Основна назва: Celenia Software
Сайт: www.celenia.com

Опис діяльності: Celenia Software started its dynamic development in Ukraine in 2001 and with an office of 160 employees has shown a high rate of stability and success. Our company offers Partner Services and Add-on Products to independent software vendors and resellers within the area of Microsoft Dynamics AX|NAV|CRM. Our headquarters are based in Denmark (Aalborg), and we have representatives in the USA (Atlanta, Redmond) and Western Europe (London, Zurich). Mutual trust and an emphasis on the freedom as well as the responsibilities of each individual enable us to maintain a strong team spirit. We are always on...

Агенство по трудоустройству

Основна назва: Агенство по трудоустройству
Інші назви: Изумруд-плюс
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Регіони роботи: Вінниця, Житомир, Миколаїв

Опис діяльності: Устройство на работу

Линия 12/ЕТС

Основна назва: Линия 12/ЕТС
Інші назви: ООО "Линия12/ЕТС"
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: www.linea12etc.com

Опис діяльності: рекламное агентство полного цикла

житомир ЧП БАшмаков

Основна назва: житомир ЧП БАшмаков
Інші назви: кафе Дубки
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Регіон роботи: Житомир

ТОВ "Світові хлібні традиції" ,

Основна назва: ТОВ "Світові хлібні традиції" ,
Інші назви: Мільвілль, ООО " Мировые хлебные традиции"
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак

Опис діяльності: мережа міні-пекарень в супермаркетах сайт компании www.vitograno.com

Світові хлібні традиції,

Основна назва: Світові хлібні традиції,

СтильО

Основна назва: СтильО
Інші назви: ООО "СтильО"
Сфера діяльності: Торгівля: Канцтовари, товари для офису

Опис діяльності: Продаюжа канцелярских принадлежностей и хозяйственных товаров