Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Апарт-отель "Шале Грааль"

Основна назва: Апарт-отель "Шале Грааль"
Інші назви: ЗАТ "Карпатский дом"
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: www.chalegraal.com.ua
Регіони роботи: Київ, Алушта, Донецк, Львів

Опис діяльності: Курортный комплекс в г. Трускавец, в который входят апарт-отель, ресторан, медикал-спа центр.

Снек Экспорт

Основна назва: Снек Экспорт
Сайт: www.homka.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Кіровоград, Кременчуг, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків

Опис діяльності: ООО "Лидер Снек"- производитель снековой продукции в Украине. Мы стремимся к постоянному расширению ассортимента нашей продукции, максимальному удовлетворению потребностей и пожеланий наших покупателей.Мы постоянно расширяем свое присутствие на рынках, чтобы нашим покупателям было удобно купить нашу продукцию в любой торговой точке города.Технология производства постоянно совершенствуется с целью представления нашим покупателям вкусных и полезных продуктов. Выбор рыночной стратегии и тактических направлений развития является правильным в нашей компании. На потребительском рынке продукция...

Информацыонно-научный центр

Основна назва: Информацыонно-научный центр
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Опис діяльності: После двух собеседований так и не поняла

МПП НВФ "Продекологія"

Основна назва: МПП НВФ "Продекологія"
Інші назви: "Продэкология"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Сайт: www.prodecolog.com.ua
Регіони роботи: Київ, Ровно

Опис діяльності: Виробництво і продаж технологічного обладнання (магнітних сепараторів та металодетекторів) в Україні та закордон.

Интер Капитал Инвест & Актея Инвестмент

Основна назва: Интер Капитал Инвест & Актея Инвестмент
Інші назви: Inter Kapital Invest, Akteya Investment
Сайт: inter-kapital-invest.uaprom.net

Опис діяльності: Международная инвестиционная компания «Интер Капитал Инвест» первая украинская компания, которая специализируется по сопровождению клиентов в сделках на международных рынках.

PRM-Group

Основна назва: PRM-Group
Інші назви: ПРМ-Групп, журнал "Космо Ньюс", журнал "Космо News"
Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання

Опис діяльності: Подрядчик при сети "Космо"

Ирида Тревел

Комфорт

Основна назва: Комфорт
Інші назви: Комфорт+, Комфорт плюс
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони

Опис діяльності: КИЕВ. Развод лохов. Прямые продажи паровых китайских утюгов. "Девочки" через 09 обзванивают жителей Киева, спрашивая, хотят ли те, чтоб к ним пришел в удобное время лох и бесплатно поутюжил одежду. Далее к "потенциально заинтересованному клиенту" посылается лох-менеджер и должен впарить людям за 700грн утюг, который больше всего похож на часть интерьера дешевого китайского кукольного домика. Впарил - получи свои 60грн. Проезд к "Клиенту" за свой счет.

декарт

Основна назва: декарт
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: decart.ua
Регіони роботи: Дніпро, Запоріжжя, Луцьк, Полтава, Ровно, Суми, Херсон

ОАО "Запорожогнеупор"

Основна назва: ОАО "Запорожогнеупор"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Регіон роботи: Запоріжжя

Опис діяльності: Крупнейший в СНГ завод по производству термостойких материалов: кирпичи, воронки, прочее