Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

M-shop

Основна назва: M-shop
Інші назви: м-шоп
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: m-shop.com.ua

Опис діяльності: Интернет-магазин кальянов и аксессуаров.

ZABAVKA

Основна назва: ZABAVKA
Інші назви: Магазин дитячих товарів ZABAVKA
Сайт: zabavka.ua
Опис діяльності: Ми представляємо іграшки та бренди, які розкриватимуть характер та розвиватимуть здібності дітей. Вчити їх бути відкритими, вміти доносити свою ідею світу. Виявляти креативність, допитливість та комунікабельність.

ZABAVKA

Основна назва: ZABAVKA
Сайт: zabavka.ua
Опис діяльності: Ми представляємо тільки ті іграшки та бренди, які розкриватимуть характер та розвиватимуть здібності дітей. Вчити їх бути відкритими, вміти доносити свою ідею світу. Виявляти креативність, допитливість та комунікабельність.

PodHub

Основна назва: PodHub
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Тютюнове виробництво
Сайт: podhub.com.ua
Опис діяльності: PodHub - інтернет-магазин електронних сигарет із широким асортиментом товару та клієнтоорієнтованим сервісом. Ми команда вейп-ентузіастів і ось уже понад 3 років віддані своїй справі. Завдяки досвіду в даній сфері ми допоможемо зорієнтуватися у великому асортименті електронних сигарет та рідин, а також раді стати надійним джерелом якісної продукції та інформації. Команда PodHub невпинно працює щодня, щоб наші покупці отримували ефективні консультації та швидку доставку своїх замовлень. Також ми впровадили програму знижок, щоб покупки в нашому інтернет-магазині були більш вигідними. Для...

Моя Теплиця

Основна назва: Моя Теплиця
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: moya-teplytsya.com.ua
Опис діяльності: Шукаєте де купити теплицю? Скористайтеся послугами "Moya-teplytsya.com.ua". У нас ви можете замовити парник з доставкою прямо під ваші двері безкоштовно. З 2008 року ми успішно працюємо у сфері тепличного бізнесу. Все починалося з оптових та роздрібних продажів стільникового полікарбонату, а зараз ми самостійно виробляємо теплиці різних розмірів та моделей. Наша продукція має високу якість завдяки використанню найсучасніших матеріалів. Ми пишаємось тим, що кожна теплиця – це крок до створення затишного куточка для кожного садівника.

Компьютерный мастер на дом в Киеве

Основна назва: Компьютерный мастер на дом в Киеве
Інші назви: Компьютерный мастер Киев
Сайт: comp-service.kiev.ua
Опис діяльності: Специалисты компьютерного сервиса Комп-Сервис оказывают компьютерные услуги в сервисе, на выезд и онлайн через интернет

Ремонт ПК в Киеве

Основна назва: Ремонт ПК в Киеве
Інші назви: Комп-Сервис: Ремонт персональных компьютеров в Киеве
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: comp-service.kiev.ua
Опис діяльності: Ремонт компьютеров и ноутбуков мастерами сервисного центра Комп-Сервис Киев

Venbud

Основна назва: Venbud
Інші назви: Венбуд - Будівельні матеріали
Сайт: venbud.com.ua

Опис діяльності: Venbud - інтернет-магазин будівельних матеріалів від найкращих брендів. Широкий вибір від кладочних матеріалів до систем "теплий пол". Гарантована якість, сертифікація, професійні консультації.

Рошен ДПІзюмінка

Основна назва: Рошен ДПІзюмінка
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Юридична контора Давіде Дордоні

Основна назва: Юридична контора Давіде Дордоні
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Сайт: ua.avvocatomilano.pro
Регіон роботи: Вінниця

Опис діяльності: Юридична фірма Давіде Дордоні в Італії надає широкий спектр юридичних послуг, включаючи консультації та захист інтересів в суді.