Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Є Гроші Ком

Основна назва: Є Гроші Ком
Інші назви: ТОВ Є ГРОШІ КОМ
Опис діяльності: меня поразил сам офис внутри, господи, это какой-то Times Square))) по остальному пока все нравиться, прохожу обучение, со мной еще 3 человека) обещают обучать 5 дней)

Основна назва: https://sat-sokol777tv.com.ua/
Інші назви: Продаж підсилювачів мобільного сигналу GSM 3/4G
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт: sat-sokol777tv.com.ua
Опис діяльності: Купили репітер 2G/3G/4G все працює чудово. Рекомендуємо sat-sokol777

Основна назва: https://555tv.com.ua/
Інші назви: Усиление сигнала мобильной связи в Украине
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Електроніка, побутова техніка
Сайт: 555tv.com.ua
Опис діяльності: Замовили встановлення посилення мобільного сигналу в офісі, замовлення виконане дуже добре. Зв'язок є на всіх операторів, інтернет також працює класно. Рекомендую 555tv

Buyallegro

Основна назва: Buyallegro
Інші назви: Buyallegro.pl
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: buyallegro.pl

Опис діяльності: Доставка запчастин з Польщi ?

Сніжний барс

Основна назва: Сніжний барс
Сайт: uborkasnega.kiev.ua

Опис діяльності: З моменту заснування 2021 року компанія «Сніговий барс» займається прибиранням, вивезенням снігових мас та їхньою коректною утилізацією. Вони допомагають в зимовий період зберігати та оберігати людей від небезпеки, а будівлі від руйнування. В наявності необхідна правова база, власний парк снігоприбиральної спецтехніки, самоскиди вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн.

SVN-Auto

Основна назва: SVN-Auto
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: svn-auto.com
Опис діяльності: SVN-Auto ставит надежность и качество продукции на первое место. Мы гордимся тем, что предлагаем нашим клиентам только тщательно отобранные запчасти от проверенных производителей. Каждая деталь, доступная у нас, соответствует высоким стандартам качества. Мы понимаем, насколько важно иметь надежные запчасти для вашего автомобиля, поэтому мы тщательно выбираем поставщиков, чтобы убедиться в долговечности запчастей.

Юридична компанія "Науменко та партнери"

Основна назва: Юридична компанія "Науменко та партнери"
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Сайт: naumenko.company
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Умань

Опис діяльності: Команда адвокатів – професіоналів своєї справи зі значним практичним досвідом роботи в галузі права (юриспруденції), надаємо виключно кваліфіковані (професійні) та в той же час доступні за цінами юридичні послуги фізичним (приватному клієнту) та юридичним особам (бізнесу) в Києві, Київській області та по всій території України, а також за кордоном. Юридична компанія "Науменко та Партнери" - це завжди високий професійний рівень юридичного обслуговування, багаторічний успішний досвід та індивідуальний підхід для вирішення проблеми Клієнта. Якщо Вам потрібна дійсно кваліфікована та доступна...

Камрад

Основна назва: Камрад
Сайт: kamrad.ua
Опис діяльності: Камрад - шанований інтернет-магазин, який з гордістю спеціалізується на продажу металодетекторів та асортименту супутніх товарів. Завдяки сильній прихильності до забезпечення виняткової якості та продуктивності, Kamrad став надійним місцем для любителів металошукачів у всьому світі.У Kamrad ми розуміємо різноманітні потреби та вподобання наших клієнтів. Саме тому ми пропонуємо великий каталог, який включає металошукачі від різних відомих виробників. У нашій колекції представлено безліч перевірених брендів, таких як Garrett, MINELAB, QUEST, Fisher, XP, NOKTA Makro, AKA, MARS, NEL, Rutus, White,...

Оптима Дентал/Borman.ua

Основна назва: Оптима Дентал/Borman.ua
Інші назви: Optima Dental, Borman.ua
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Сайт: borman.ua

Опис діяльності: Інтернет-магазин стоматологічних товарів.

Ніна

Основна назва: Ніна
Сфера діяльності: Торгівля: Нерухомість: продаж та оренда
Сайт: kvartiri.com.ua

Опис діяльності: Широкий вибір нерухомості. Наше агентство має велику базу об'єктів нерухомості різних типів та цінових категорій. Ми пропонуємо квартири різної площі та планування, від економ-класу до елітних приміщень. З нами ви зможете знайти ідеальний варіант, який відповідатиме вашим потребам та бюджету. Ми пильнуємо за актуальністю інформації про об'єкти, щоб ви завжди мали доступ до свіжих і важливих пропозицій.