Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Список работодателей Всего: 18567

Є Гроші Ком

Основное название: Є Гроші Ком
Другие названия: ТОВ Є ГРОШІ КОМ
Описание деятельности: меня поразил сам офис внутри, господи, это какой-то Times Square))) по остальному пока все нравиться, прохожу обучение, со мной еще 3 человека) обещают обучать 5 дней)

Основное название: https://sat-sokol777tv.com.ua/
Другие названия: Продаж підсилювачів мобільного сигналу GSM 3/4G
Сфера деятельности: Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильные телефоны
Сайт: sat-sokol777tv.com.ua
Описание деятельности: Купили репітер 2G/3G/4G все працює чудово. Рекомендуємо sat-sokol777

Основное название: https://555tv.com.ua/
Другие названия: Усиление сигнала мобильной связи в Украине
Сфера деятельности: Производство/поставка: Электроника, бытовая техника
Сайт: 555tv.com.ua
Описание деятельности: Замовили встановлення посилення мобільного сигналу в офісі, замовлення виконане дуже добре. Зв'язок є на всіх операторів, інтернет також працює класно. Рекомендую 555tv

Buyallegro

Основное название: Buyallegro
Другие названия: Buyallegro.pl
Сфера деятельности: Торговля: Автомобили, запчасти, автохимия
Сайт: buyallegro.pl
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Доставка запчастин з Польщi ?

Сніжний барс

Основное название: Сніжний барс
Сайт: uborkasnega.kiev.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: З моменту заснування 2021 року компанія «Сніговий барс» займається прибиранням, вивезенням снігових мас та їхньою коректною утилізацією. Вони допомагають в зимовий період зберігати та оберігати людей від небезпеки, а будівлі від руйнування. В наявності необхідна правова база, власний парк снігоприбиральної спецтехніки, самоскиди вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн.

SVN-Auto

Основное название: SVN-Auto
Сфера деятельности: Торговля: Автомобили, запчасти, автохимия
Сайт: svn-auto.com
Описание деятельности: SVN-Auto ставит надежность и качество продукции на первое место. Мы гордимся тем, что предлагаем нашим клиентам только тщательно отобранные запчасти от проверенных производителей. Каждая деталь, доступная у нас, соответствует высоким стандартам качества. Мы понимаем, насколько важно иметь надежные запчасти для вашего автомобиля, поэтому мы тщательно выбираем поставщиков, чтобы убедиться в долговечности запчастей.

Юридична компанія "Науменко та партнери"

Основное название: Юридична компанія "Науменко та партнери"
Сфера деятельности: Услуги: Юридические услуги, право, адвокатура, консультации
Сайт: naumenko.company
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Умань

Описание деятельности: Команда адвокатів – професіоналів своєї справи зі значним практичним досвідом роботи в галузі права (юриспруденції), надаємо виключно кваліфіковані (професійні) та в той же час доступні за цінами юридичні послуги фізичним (приватному клієнту) та юридичним особам (бізнесу) в Києві, Київській області та по всій території України, а також за кордоном. Юридична компанія "Науменко та Партнери" - це завжди високий професійний рівень юридичного обслуговування, багаторічний успішний досвід та індивідуальний підхід для вирішення проблеми Клієнта. Якщо Вам потрібна дійсно кваліфікована та доступна...

Камрад

Основное название: Камрад
Сайт: kamrad.ua
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Камрад - шанований інтернет-магазин, який з гордістю спеціалізується на продажу металодетекторів та асортименту супутніх товарів. Завдяки сильній прихильності до забезпечення виняткової якості та продуктивності, Kamrad став надійним місцем для любителів металошукачів у всьому світі.У Kamrad ми розуміємо різноманітні потреби та вподобання наших клієнтів. Саме тому ми пропонуємо великий каталог, який включає металошукачі від різних відомих виробників. У нашій колекції представлено безліч перевірених брендів, таких як Garrett, MINELAB, QUEST, Fisher, XP, NOKTA Makro, AKA, MARS, NEL, Rutus, White,...

Оптима Дентал/Borman.ua

Основное название: Оптима Дентал/Borman.ua
Другие названия: Optima Dental, Borman.ua
Сайт: borman.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Інтернет-магазин стоматологічних товарів.

Ніна

Основное название: Ніна
Сфера деятельности: Торговля: Недвижимость: продажа и аренда
Сайт: kvartiri.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Широкий вибір нерухомості. Наше агентство має велику базу об'єктів нерухомості різних типів та цінових категорій. Ми пропонуємо квартири різної площі та планування, від економ-класу до елітних приміщень. З нами ви зможете знайти ідеальний варіант, який відповідатиме вашим потребам та бюджету. Ми пильнуємо за актуальністю інформації про об'єкти, щоб ви завжди мали доступ до свіжих і важливих пропозицій.