Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: Львівський Холодокомбінат
Інші назви: ПАТ "Львівський холодокомбінат" ТМ Лімо
Сайт: www.limo.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Переробка молока та виробництво сиру Виробництво морозива Неспеціалізована оптова торгівля харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту

GO!тренинг

Основна назва: GO!тренинг
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: gotrening.com

Опис діяльності: Реклама тренингов и услуг специалистов

МТП

Основна назва: МТП
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Сайт: mtp-global.com
Регіон роботи: Ровно

Опис діяльності: МТП - це сфера перевірки роботи обслуговування в різних підприємствах. В основному супермаркети, аптеки, магазини одягу та аксесуарів також банки та сфери доставки. Мені подобається ця робота, а саме головне мій куратор по місту Рівне, Юлія Орлова, показала важливість цих перевірок та відповідальність також я бачу результат. Вона настільки серйозно та відповідально виконує всі завдання, пояснює коли ти щось не розумієш, після кожного візиту телефонує, переживає. Я дуже вдячна їй та компанії яка не байдужа до обслуговування.

ООО "Синтезал"

Основна назва: ООО "Синтезал"
Інші назви: Sintezal
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Металургія
Сайт: sintezal.prom.ua
Опис діяльності: Основным видом деятельности компании является предоставления полного комплекса услуг по проектированию, изготовлению и дальнейшей обработке алюминиевого профиля различного назначения.  Подробнее: https://sintezal.prom.ua/about_us

MR 520

Основна назва: КНК
Інші назви: ЗЕО и УЕГрупа
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Сайт: www.knk.ua

Опис діяльності: Киевская Насосная Компания она же ЗЕО завод электротехнического обладнання или Украинско Европейская група. Громкие названя и пшик а не компания. На все 3 компании 2 директора Юра и Андрей, 1 водитель, бухгалтер и менеджер в декрете. Перепродают насосы и трубы для сантехники. НЕ Рекомендую идти к ним на собеседование и уж совсем оставаться работать! Вам сначала навешают лапши на уши потом навешают всю возможную работу, а когда придет время платить вам дадут 3 копейки. Кидалы и обьебулы. Обходите их стороной.

Fdrive

Основна назва: Fdrive
Інші назви: Фдрайв
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: fdrivesalon.com.ua

Опис діяльності: Продажа б у электромобилей из США. Nissan Leaf, Tesla, bmw i3 и т. д.

Юкрейн Проперти Груп

Основна назва: Юкрейн Проперти Груп
Інші назви: OPEN TENDER ПРОДАЖІ
Сайт: eauction.open-tender.com.ua
Опис діяльності: Работала у них коллектором около месяца. Заработала для компании около 230 тысяч гривен. За работу так и не заплатили. Не видитесь на их обещания. Работа не благодарная, все посылают на три буквы, и за это не платят.

СамВин

Основна назва: СамВин
Інші назви: SumWin
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: sumwin.com.ua

Опис діяльності: Оптовая торговля шапками и аксессуарами (шарфы, очки, перчатки, ремни, зонты, сумками и т.д.)

deshevshe.net.ua

Основна назва: deshevshe.net.ua
Інші назви: deshevshe.ua, дешевше
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Сайт: deshevshe.net.ua

Опис діяльності: Мы самый украинский интернет магазин. Из крупных сайтов у нас у одних есть украинская полноценная версия. У нас исключительно украинские учредители. И то чем мы гордимся больше всего это то, что мы идем в ногу с историей нашей страны. Можно сказать нам исполнилась вторая революция, или сказать, мы пережили уже два национальных кризиса. Мы основали свой магазин в уже очень далеком казалось бы 2004 году. К первому кризису у нас уже была большая команда сотрудников, вовлеченных в строительство продвинутой идеи интернет бизнеса.