Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: Quantum Projects
Інші назви: Квантум-проджект
Сфера діяльності: Торгівля: Компьютери, комплектуючі, ПЗ
Сайт: quantum-projects.com
Опис діяльності: Digital-агентство.Веб-студия создание и разработка сайтов

Big trade LTD

Основна назва: Big trade LTD
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Опис діяльності: Работала в этой компании некоторое время, компания молодая с большими амбициями, но на самом деле жлобская г...но кантора, с минимальной официальной ЗП, остальное в конверте. Никому-никому из своих знакомых не посоветую здесь работать, и телевизоры их KIVI никому не посоветую покупать.

ЧП Опанаско И. В. КАДРОВОЕ АГЕНТСТВО «Европерспектива» Польская...

Основна назва: ЧП Опанаско И. В. КАДРОВОЕ АГЕНТСТВО «Европерспектива» Польская И.В., ФЛП
Інші назви: Польская И.В., ФЛП
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Запоріжжя

Опис діяльності: Трудоустройство за границей

ООО Новолит

Основна назва: ООО Новолит
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Металургія
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Литейное производство чугунной посуды

Дом ремонта

Основна назва: Дом ремонта
Інші назви: Утепление фасадов стен
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: domremonta.com.ua

Опис діяльності: Утепление фасадов и высотные работы любой сложности в Киеве и Киевской области

ТОВ "S-pharma"

Основна назва: ТОВ "S-pharma"
Інші назви: ТОВ "Одужуйте швидше", ТОВ "С Фарма"
Сайт: ru.spharma.kiev.ua

Опис діяльності: Оптовые продажи фармацевтической продукции, розничные продажи в аптеках, регистрация препаратов

paspolini.studio

Основна назва: paspolini.studio
Інші назви: ЧП пасполини
Сайт: paspolini.studio

Опис діяльності: Производство мебели на заказ

Deyteris

Основна назва: Deyteris
Інші назви: Deyteris Studio
Сайт: deyteris.com

Опис діяльності: Аферизм, вымогание денег у издателя, за счет обещаний создать нужные игры. Прошлое компании - https://ebanoe.it/2017/12/12/deyteris-scam/

Нокиа Солюшнс энд Нэтворкс

Основна назва: Нокиа Солюшнс энд Нэтворкс
Інші назви: Нокиа
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони

Опис діяльності: Представление телекоммуникационного оборудования для сотовых операторов

Telmone

Основна назва: Telmone
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Сайт: telmone.nl
Регіони роботи: Київ, Бахмут, Біла Церква, Вінниця, Володимир-Волинський, Горлівка, Дніпро, Дружковка, Константинівка, Львів, Орджонікідзе, Первомайськ, Полтава, Сєвєродонецьк, Суми, Харків, Червоноград, Чернігів

Опис діяльності: Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про якісні товари, які неможливо придбати в звичайних магазинах. Наша мета: «Якісні товари в кожен будинок». Усі наші зусилля спрямовані на те, щоб ви зрозуміли і відчули, що товари, які ви купуєте в нашому магазині зроблять ваше життя легше, подарують позитивні емоції та відкриють світ незвіданого комфорту і досконалості. Щодня покращуючи і оптимізуючи нашу роботу, ми робимо все можливе для того, щоб відповідати вашим очікуванням і привнести у ваше життя новизну, зробити її легше і цікавіше.