Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Telmone

Основна назва: Telmone
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Сайт: telmone.nl
Регіони роботи: Київ, Бахмут, Біла Церква, Вінниця, Володимир-Волинський, Горлівка, Дніпро, Дружковка, Константинівка, Львів, Орджонікідзе, Первомайськ, Полтава, Сєвєродонецьк, Суми, Харків, Червоноград, Чернігів

Опис діяльності: Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про якісні товари, які неможливо придбати в звичайних магазинах. Наша мета: «Якісні товари в кожен будинок». Усі наші зусилля спрямовані на те, щоб ви зрозуміли і відчули, що товари, які ви купуєте в нашому магазині зроблять ваше життя легше, подарують позитивні емоції та відкриють світ незвіданого комфорту і досконалості. Щодня покращуючи і оптимізуючи нашу роботу, ми робимо все можливе для того, щоб відповідати вашим очікуванням і привнести у ваше життя новизну, зробити її легше і цікавіше.

Energy Solutions

Основна назва: Energy Solutions
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Енергетика
Сайт: energysolutions.com.ua
Опис діяльності: Компания «Energy Solutions» - несколько лет занимается поставками солнечных панелей для промышленных и инвестиционных проектов. С 2018г компания вышла на розничный рынок, собрав в единой партнерской сети лучшие компании по проектированию и монтажу на территории Украины. У нас подписаны партнерские договора на прямые поставки солнечных модулей с 7 крупными производителями в мире. У нас свой собственный склад, который позволяет быстро реагировать на запросы клиентов. Мы предпочитаем честность с первого рукопожатия. Делаем не только всё, что указываем в договоре, а и то, что озвучиваем в беседе. Вовремя и...

4friendsgames

Основна назва: 4friendsgames
Сайт: 4friendsgames.com

Оптима Инжиниринг

Основна назва: Оптима Инжиниринг
Інші назви: ООО "Оптима Инжиниринг"
Сфера діяльності: Послуги: Інженерні системи будівель
Сайт: youcontrol.com.ua
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: поставка и монтаж систем отопления, вентиляции и кондиционирования, источников альтернативной энергии, техническое обслуживание, ремонт, сервисное обслуживание, проектирование

S-pharma

Основна назва: S-pharma
Інші назви: Aarpharma, aar-pro, одужуйте швидше
Сайт: ru.spharma.kiev.ua

Tickets.ua

Основна назва: Tickets.ua
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Регіони роботи: Київ, Бердянск, Дніпро, Львів, Тернопіль, Хмельницький

Опис діяльності: онлайн-сервис по продаже авиабилетов.

Юлия Отрадная

Основна назва: Юлия Отрадная
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Регіони роботи: Київ, Ізмаіл, Ілїчівск, Одеса

ООО Би Эм Групп

Основна назва: ООО Би Эм Групп
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Сайт: www.wakol.com.ua
Опис діяльності: Официальный партнер Wakol (Германия) в Украине. Паркетные материалы для укладки всех видов паркетных покрытий. Представитель ТМ Calipso Paquet (паркет, паркетная доска, массивная доска). Профессиональная укладка всех видов паркета

ООО "Укрпожсервис"

Основна назва: ООО "Укрпожсервис"
Інші назви: ООО "СПЕЦТЕХНИКА"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Опис діяльності: Продажа пожарного оборудования