Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Сніжний барс

Основна назва: Сніжний барс
Сайт: uborkasnega.kiev.ua

Опис діяльності: З моменту заснування 2021 року компанія «Сніговий барс» займається прибиранням, вивезенням снігових мас та їхньою коректною утилізацією. Вони допомагають в зимовий період зберігати та оберігати людей від небезпеки, а будівлі від руйнування. В наявності необхідна правова база, власний парк снігоприбиральної спецтехніки, самоскиди вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн.

SVN-Auto

Основна назва: SVN-Auto
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: svn-auto.com
Опис діяльності: SVN-Auto ставит надежность и качество продукции на первое место. Мы гордимся тем, что предлагаем нашим клиентам только тщательно отобранные запчасти от проверенных производителей. Каждая деталь, доступная у нас, соответствует высоким стандартам качества. Мы понимаем, насколько важно иметь надежные запчасти для вашего автомобиля, поэтому мы тщательно выбираем поставщиков, чтобы убедиться в долговечности запчастей.

Юридична компанія "Науменко та партнери"

Основна назва: Юридична компанія "Науменко та партнери"
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Сайт: naumenko.company
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Умань

Опис діяльності: Команда адвокатів – професіоналів своєї справи зі значним практичним досвідом роботи в галузі права (юриспруденції), надаємо виключно кваліфіковані (професійні) та в той же час доступні за цінами юридичні послуги фізичним (приватному клієнту) та юридичним особам (бізнесу) в Києві, Київській області та по всій території України, а також за кордоном. Юридична компанія "Науменко та Партнери" - це завжди високий професійний рівень юридичного обслуговування, багаторічний успішний досвід та індивідуальний підхід для вирішення проблеми Клієнта. Якщо Вам потрібна дійсно кваліфікована та доступна...

Камрад

Основна назва: Камрад
Сфера діяльності: Торгівля: Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка
Сайт: kamrad.ua
Опис діяльності: Камрад - шанований інтернет-магазин, який з гордістю спеціалізується на продажу металодетекторів та асортименту супутніх товарів. Завдяки сильній прихильності до забезпечення виняткової якості та продуктивності, Kamrad став надійним місцем для любителів металошукачів у всьому світі.У Kamrad ми розуміємо різноманітні потреби та вподобання наших клієнтів. Саме тому ми пропонуємо великий каталог, який включає металошукачі від різних відомих виробників. У нашій колекції представлено безліч перевірених брендів, таких як Garrett, MINELAB, QUEST, Fisher, XP, NOKTA Makro, AKA, MARS, NEL, Rutus, White,...

Оптима Дентал/Borman.ua

Основна назва: Оптима Дентал/Borman.ua
Інші назви: Optima Dental, Borman.ua
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Сайт: borman.ua

Опис діяльності: Інтернет-магазин стоматологічних товарів.

Ніна

Основна назва: Ніна
Сфера діяльності: Торгівля: Нерухомість: продаж та оренда
Сайт: kvartiri.com.ua

Опис діяльності: Широкий вибір нерухомості. Наше агентство має велику базу об'єктів нерухомості різних типів та цінових категорій. Ми пропонуємо квартири різної площі та планування, від економ-класу до елітних приміщень. З нами ви зможете знайти ідеальний варіант, який відповідатиме вашим потребам та бюджету. Ми пильнуємо за актуальністю інформації про об'єкти, щоб ви завжди мали доступ до свіжих і важливих пропозицій.

Телемарт

Основна назва: Телемарт
Інші назви: ТОВ Телемарт
Сфера діяльності: Торгівля: Компьютери, комплектуючі, ПЗ
Сайт: telemart.ua

Опис діяльності: Продаж пк, комп'ютерних комплектуючих, оргтехніки та всього для геймінгу.

Бонус Супер Прайс

Основна назва: Бонус Супер Прайс
Інші назви: Бонус Супер Прайс - товари для дому
Сфера діяльності: Торгівля

Опис діяльності: «Бонус Супер Прайс» — національний лідер у сегменті «все для дому».

printto.ua

Основна назва: printto.ua
Інші назви: ТОВ Франко Пак, ФОП Михайлик Ю, ФОП Вернигородський І, ФОП Баранчик В
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: printto.ua

Опис діяльності: Поліграфія

escorts torrevieja

Основна назва: escorts torrevieja
Інші назви: Macfarlan
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: www.escortstorrevieja.com
Опис діяльності: One crucial aspec tһat Torrevieja's escort industry һas significаntly improved ᥙpon iis thе prioritization of safety and security.