Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Інші назви: ПокеЛулу
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Сайт: www.pokelulu.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Багато людей стверджують, що харчуватись корисно займає багато часу, а особливо коли ти голодний немає часу на приготування їжі і на перший план виступають фастфудівські смаколики. Наші боули готові економити вас час та дарувати вам насолоду щоденно.

Орион охранная фирма Стрий

Основна назва: Фесіліті менеджмент Україна
Інші назви: ФМУ, ФМ Стандарт
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: fm-standard.com

Опис діяльності: Електромонтажні роботи Будівельно- монтажні роботи Інші види діяльності із прибирання Неспеціалізована оптова торгівля Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна Ремонт, будівництво, організація, перевезення

Coffee Tochka

Основна назва: Coffee Tochka
Інші назви: Кофе точка, кофиточка
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: coffeetochka.online

Опис діяльності: Курси по відкриттю кав'ярень

Sanbest

Основна назва: Sanbest
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: sanbest.ru
Опис діяльності: Cантехникf в интернет-магазине Sanbest.ru. Высокое качество, удобный поиск и сравнение товаров, а также выгодные цены.

Мошенник Юрий Прус.

Основна назва: Мошенник Юрий Прус.
Інші назви: Юрій прус, прус юрий васильевич, прус юрій васильович.
Сфера діяльності: Послуги: Продаж нерухомості, землі
Сайт: www.afa.ua

Опис діяльності: Киев, Достовского 6, частный дом. Видає із себе фінансового консультанта. Займається шахрайством, видає кредит під заставу, а також різноманітні схеми шахрайства.

EA-Logistic

Основна назва: EA-Logistic
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Сайт: www.ea-logistic.pl
Опис діяльності: Грузоперевозки по Польше и миру с EA-Logistic — это оперативность, ответственность, удобная логистика, а также различные виды грузов. Транспортная компания оказывает профессиональные услуги транспортировки различных грузов как внутри страны и за ее приделы, так и осуществляем доставку грузов в Польшу из любой страны мира. Квалифицированные специалисты компании по доставке грузов всегда работают в интересах клиентов, делая все возможное, чтобы предложить лучшую стоимость, условия и сроки перевозки.

Poligrafika.com.ua

Основна назва: Poligrafika.com.ua
Інші назви: Поліграфіка, полиграфика
Сфера діяльності: Послуги: Дизайн, рекламні матеріали
Сайт: poligrafika.com.ua
Регіон роботи: Чернівці

Опис діяльності: Полиграфика - компания, основанная с целью наилучшего обслуживания клиентов на самом высоком уровне. Мы специализируемся на цифровой и офсетной печати, что является производством полного цикла - от дизайна макетов до послепечатной обработки. Наша типография - стабильная и надежная полиграфическая компания. Мы используем современное оборудование, предоставляем высокое качество продукции по низкой цене. Наличие собственного высокопроизводительного печатного оборудования позволяет нам выполнять много- и малотиражные заказы. К Вашим услугам - самая разнообразная полиграфическая продукция: бланковая,...

Основна назва: http://autocloud.com.ua/
Інші назви: AUTOCLOUD.COM.UA
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: autocloud.com.ua
Опис діяльності: Дякуємо команді autocloud.com.ua за роботу!!!! Дуже задоволена покупкою. Все було зроблено якісно і без нервування, а головне безпечно. Машину доставили в обумовлений термін і без сюрпризів. З радістю рекомендуватиму вас своїм знайомим.

AutoCloud

Основна назва: AutoCloud
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: www.autocloud.com.ua

Опис діяльності: Підбір та доставка авто з країн ЄС.