Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Скуба україна

Основна назва: Скуба україна
Інші назви: Профіпартс Україна
Сайт: www.profiparts.ua

Опис діяльності: Дурять всіх і вся, від клієнтів закінчуючи співробітниками, категорично не раджу, брехуни починаючи від решетняка закінчуючи осадчею, між ними бовтається Кащишин

Скуба україна

Основна назва: Скуба україна
Інші назви: Профіпартс Україна
Сайт: www.profiparts.ua

Індустріалбанк

Основна назва: Індустріалбанк
Інші назви: АКБ “ІНДУСТРІАЛБАНК”
Сайт: industrialbank.ua

Опис діяльності: Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. За класифікацією НБУ Індустріалбанк входить до третьої групи банків України. Повне офіційне найменування Банку: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК “ІНДУСТРІАЛБАНК” Скорочене офіційне найменування Банку: АКБ “ІНДУСТРІАЛБАНК”, код ЄДРПОУ 13857564, дата державної реєстрації 16.10.1991, дата запису 02.12.2004, номер запису 1 103 120 0000 002044

Є Гроші Ком

Основна назва: Є Гроші Ком
Сайт: e-groshi.com
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: фінанси, кредитування онлайн, мікрозайм

Elitamoda

Основна назва: Elitamoda
Сайт: elitamoda.com
Опис діяльності: Elita – якісна та красива спідня білизна Кожна жінка і дівчина мріє про спідню білизну, в якій вона виглядає бездоганно. Комфортна білизна на кожен день або гарний комплект для особливої нагоди Ви знайдете в інтернет-магазині Elitamoda.com. Швейне підприємство «Еліта» з 1970 року випускає величезний вибір вишуканої та зручної спідньої білизни, тому ми по праву пишаємося нашою продукцією! Чим ми заслужили на довіру клієнтів? Комфортна посадка бюстгальтерів та трусів. Якісні та функціональні матеріали. Доступні ціни. Гігієнічні висновки готової продукції. Сертифікати відповідності всіх...

Мой стоматолог

Основна назва: Мой стоматолог
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: goo.gl
Опис діяльності: Если хотите аккуратно и безболезненно удалить даже самый проблемный зуб, тогда стоматология Киев как раз предлагает своим пациентам лучшее решение по удалению зуба мудрости даже в самых проблемных случаях. В стоматологическом центре Мой стоматолог работает профессиональная команда высококвалифицированных хирургов с огромным опытом работы, а также установлено новейшее оборудование, благодаря чему оказывается тщательная и неотложная помощь любой сложности, в соответствии с самыми высокими стандартами качества.

Сайт: autocloud.com.ua
Опис діяльності: Швидка поставка Авто!

Опис діяльності: Доставка авто із Європи

Опис діяльності: авто

Dr Ali's Dental Center

Основна назва: Dr Ali's Dental Center
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: drali-dentalcenter.com
Опис діяльності: До недавнього часу, щоб встановити зубну коронку, пацієнтам доводилося пройти через безліч тривалих і дискомфортних процедур. Ті, кому стоматолог вже встановлював коронки, напевно згадають не найприємніші відчуття під час зняття відбитків. У нас доступна нова технологія сканування зубів, яка дозволяє виготовити і поставити зубні коронки швидко, точно і без відбитків! Також в своїй практиці ми використовуємо найкращі, сертифіковані, високотехнологічні матеріали, та інструменти. Наші лікарі працюють тільки зі збільшенням, від бінокулярів до мікроскопу. В поєднанні всіх вище перелічених факторів, ми...