Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Лябутік

Основна назва: Лябутік
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Погано відносяться до клієнтів! Погано відносяться до постачальників!!! Взяли товар, ні оплати не повернення товару! Подали до суду! Жахлива компанія!!!!

ROCKETMEN

Основна назва: ROCKETMEN
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: rocketmen.com.ua
Опис діяльності: Мы тактически креативное агентство. Создаем БРЕНДЫ, ДИЗАЙН И РЕКЛАМУ. Работаем уже 6 лет и верим, что малому и среднему бизнесу нужна НЕ СТРАТЕГИЯ на красивой PDF-ке, а точные ТАКТИЧЕСКИЕ ДЕЙСТВИЯ! Мы работаем с малым/средним бизнесом и стартапами. Но есть опыт работы с крупными брендами: МАУ, ДОМИНОС ПИЦЦА, УКРАИНСКАЯ ХОККЕЙНАЯ ЛИГА, МОРШИНСКАЯ, МЕТИНВЕСТ, УКРЗАЛІЗНИЦЯ, ПИЦЦА ЧЕЛЕНТАНО И ДРУГИМИ.

Proxy Solutions

Основна назва: Proxy Solutions
Інші назви: Proxy-solutions.net
Сайт: proxy-solutions.net
Опис діяльності: Proxy Solutions – це проксі-сервіс, який призначений для задоволення ваших потреб в анонімності під час роботи в інтернеті. Ми розуміємо, наскільки важливо залишатися невидимим та захищеним у світі онлайн-бізнесу, і саме тому розробили цей сервіс. Наші проксі-сервери забезпечують високу швидкість і надійність з'єднання, а також підтримують різні проксі-протоколи, що дозволяє вибирати найбільш підходящий варіант. Ми також надаємо гарантовану конфіденційність та безпеку ваших даних.

Агропросперіс Банк

Основна назва: Агропросперіс Банк
Сайт: ap-bank.com
Опис діяльності: Агропросперіс Банк – професіонал в агросфері, який спеціалізується на фінансуванні малих і середніх агровиробників із площею земель від 100 га. З 2016 року Агропросперіс Банк першим серед українських банків почав кредитувати під аграрні розписки, спростивши доступ до фінансування виробникам, які не мають достатньо застави для отримання класичного кредиту в потрібному обсязі. Банк вирізняє глибока агроекспертиза та відповідальний підхід до фінансування. Українські фермери обирають нас вже 7 років. Ми виправдовуємо довіру, підтримуємо кожного клієнта і кожному йдемо назустріч.

Meatvill.com.ua

Основна назва: Meatvill.com.ua
Інші назви: Meatvill - Магазин мясних деликатесiв
Сайт: meatvill.com.ua
Опис діяльності: М'ясні делікатеси від виробника Meatvill за вигідними цінами. ✅ Гарантія якості на всі м'ясні закуски.

Ав метал групп

Основна назва: Ав метал групп
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Опис діяльності: Доброго дня . Дуже потрібна робота , допоможіть будь-ласка +380992294637 Олександр . Займаюсь фізкультурою і , вже йду на Майстра наразі КМС ) Працював укладальником важких дров . Тренувався стропальником , переносив лісоматеріали і , чимало будівельних матеріалів . Професійно грав в комп"ютерні ігри

Мед Сервис или много афелированных пре

Основна назва: Мед Сервис или много афелированных пре
Інші назви: ТОВ Мед Сервис Реал
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Олга-Логістик

Основна назва: Олга-Логістик
Сфера діяльності: Виробництво та постачання

Опис діяльності: Склад пива та напоїв.

Mister Cleaner

Основна назва: Mister Cleaner
Інші назви: Мистер Клінер Київ, Мистер Клінер, Мистер Клинер Киев, Мистер Клинер
Сайт: mister-cleaner.com.ua
Опис діяльності: Услуги по уборке квартир в Киеве и области

Mister Cleaner

Основна назва: Mister Cleaner
Сайт: mister-cleaner.com.ua
Опис діяльності: Клининговая компания «Mister-Cleaner» в Киеве - профессиональная уборка жилых и промышленных помещений. В основу нашей работы заложено уважение к клиенту и его имуществу, а потому мы гарантируем: тщательную уборку каждого уголка вашей квартиры, дома или офиса в Киеве и области с применением профессионального оборудования и надежных химических средств; привлечение к работе квалифицированных сотрудников, опыт работы которых более 3 лет; четкое соблюдение дедлайна и требований клиента, прописанных в договоре. Мы практикуем индивидуальный подход к каждому новому проекту, а потому легко реализуем даже...