Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

СТО Auto-Profy

Основна назва: СТО Auto-Profy
Інші назви: СТО Авто-Профи
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: auto-profy.com.ua
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Auto-Profy — это современный автосервис, полностью оснащенный для предоставления полного спектра услуг по ремонту и обслуживанию автомобилей всех марок и моделей. Наши квалифицированные специалисты готовы решить любую, даже самую сложную задачу, связанную с вашим автомобилем, включая ремонт двигателей. Услуги: Комплексная Диагностика: Диагностика всех систем автомобиля с использованием компьютерных технологий. Проверка и диагностика ходовой части. Диагностика двигателя и трансмиссии. Ремонт Двигателя: Генеральный ремонт двигателя. Ремонт головки блока цилиндров. Замена ГРМ и ремонт...

Франшиза CryptoBubble

Основна назва: Франшиза CryptoBubble
Інші назви: CryptoBubble? Криптобабл
Сайт: bit.ly

Опис діяльності: Первая украинская сеть точек продажи Bubble Tea в Европе и Украине

ФОП Зубкова

Основна назва: ФОП Зубкова
Інші назви: Baby mussola
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль

Опис діяльності: Все для новонароджених малюків та мам в пологовий

Будинок Іграшок

Основна назва: Будинок Іграшок
Сайт: bi.ua
Опис діяльності: Будинок Іграшок - найвпізнаваніший магазин іграшок з представлених на ринку. Компанія існує вже 25 років. В магазинах наявний ряд ексклюзивних товарів, яких немає в магазинах конкурентів.Будинок Іграшок - це 60 офлайн-магазинів та 1 інтернет-магазин з 25 000 найменувань товарів. Зайняли 1-е місце в номінації “Рітейлер року в сегменті товарів для дітей”, RAU Awards 2021. Наявна програма лояльності з накопиченням бонусів, які можна використати в якості знижки. Також до дня народження дитини діє знижка 15%.

sherstianyi.com

Основна назва: sherstianyi.com
Інші назви: Шерстяний Ком
Сфера діяльності: Торгівля: Квіти, насіння, рослини, зоотовари
Сайт: sherstianyi.com

Опис діяльності: Інтернет зоомагазин Шерстяний Ком має в асортименті широкий вибір кормів для собак та котів від світових лідерів серед виробників. Також на сайті ви знайдете товари для здоров'я та догляду за тваринами.

Verba Beauty

Основна назва: Verba Beauty
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: verba-beauty.com
Регіон роботи: Суми

Опис діяльності: Косметологічна клініка Verba Beauty, що має медичну ліцензію, обладнана найсучаснішим обладнанням пропонує класичні та інноваційні методи косметологічних процедур лазерної, апаратної та ін’єкційної косметології. Досвідчені дипломовані лікарі дерматологи-косметологи гарантують абсолютну безпечність та високу ефективність процедур. До вашої уваги: - Естетична косметологія, що поєднує в собі доглядові та ін’єкційні процедури, спрямовані на покращення стану шкіри, відновлення водного балансу, загального омолодження. Використовуються лише якісні сертифіковані препарати. - Лазерна косметологія -...

Кейк Альянс, ТОВ

Основна назва: Кейк Альянс, ТОВ
Опис діяльності: IT-компанія

Groot

Основна назва: Groot
Сайт: groot.ua
Опис діяльності: Недавно у меня была объемная перевозка личных вещей из одного района в другой. Заказывала услугу грузоперевозок в компании квартирный переезд Днепр Groot, в итоге работой грузчиков осталась довольна. Все сделали замечательно. Очень переживала, что за один раз не перевезем, но напрасно. Сервис на высоте, порадовало то, что водитель аккуратно проехал по "бездорожью", которое встречалось по дороге. Цена вышла умеренная, учитывая масштабы переезда.

Лаборатория интернет-решений WEBKOLBA

Основна назва: Лаборатория интернет-решений WEBKOLBA
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: webkolba.com

lapa.shop

Основна назва: lapa.shop
Сфера діяльності: Торгівля: Квіти, насіння, рослини, зоотовари
Сайт: lapa.shop
Опис діяльності: Купівля друга на сайті lapa.shop — це залучення до багатовікової культури утримання породистих тварин і водночас до сучасної традиції pet parenting, яка передбачає, що улюбленець є повноцінним членом сім’ї. Ми не називаємо покупців словом “власник” чи “господар”. Натомість ми використовуємо слова “батьки”, “мама” і “тато”. Ми дбаємо не лише про інтереси покупців, а й про інтереси улюбленців, охороняючи їхні права на повноцінне дитинство, ветеринарне обслуговування та гідне ставлення з боку людей.