Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Добра кухня

Основна назва: Добра кухня
Інші назви: виробництво заморожених напівфабрикатів
Сайт: www.dobra-kukhnia.com.ua
Опис діяльності: Історія виробництва заморожених напівфабрикатів Добра кухня бере свій початок у 2003 році. За 20 років роботи ми обрали найкращі рецептури, вдосконалили виробництво, побудували власний цех по виготовленню напівфабрикатів з нуля за європейськими стандартами. Впроваджена система НАССР гарантує безпечність напівфабрикатів на повному шляху виробництва. Сьогодні це виробництво заморожених м’ясних напівфабрикатів , що працює з оптовими покупцями у різних регіонах України. Ми використовуємо різні методи виготовлення напівфабрикатів для того, щоб задовольнити різні смаки та уподобання. Велику долю...

Інвестиційно-правова компанія S&Yu

Основна назва: Інвестиційно-правова компанія S&Yu
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Сайт: s-and-yu.com.ua
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Інвестиційно-правова компанія S&Yu займається пошуком та підбором об’єктів нерухомості та інших інвестиційних активів, залученням фінансування в інвестиційні проекти, продажем компаній в різних галузях економіки, організаційним та юридичним супроводом інвесторів, а також наданням юридичних послуг в різних галузях права.

Анатолий Викторович

Основна назва: Анатолий Викторович
Інші назви: otzovik-online
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: otzovik-online.com
Опис діяльності: Otzovik-Online: Свидетельства Успеха Александра Орловского - Профессионала в Мире Криптовалют Мы предоставляем вам отзывы и отчеты о невероятных достижениях Александра Орловского - признанного профессионала в сфере криптовалют и инвестиций. Otzovik-Online помогает вам погрузиться в мир его знаний и опыта, делая ваш путь в криптосообществе более уверенным и осведомленным.

KalyanCity

Основна назва: KalyanCity
Інші назви: Kalyan City
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Тютюнове виробництво
Сайт: kalyancity.com.ua

Опис діяльності: Магазин, який займається продажем кальянів та електронних сигарет, рідин

AnyExchange

Основна назва: AnyExchange
Інші назви: сервис обмена электронных, а также фиатных активов
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: anyexchange.best
Опис діяльності: AnyExchange.best — это сервис обмена электронных, а также фиатных активов. Мы предоставляем услуги по покупке и продаже криптовалюты, обмену электронных денег, безналичному расчету по SWIFT/SEPA. Также, наш сервис поможет вам отправить наличные в любую точку Украины или мира, оплатить счета и перевести деньги на карты европейских, украинских, китайских банков. AnyExchange.best на рынке уже более 3 лет. 2000+ постоянных клиентов. Также, мы представлены на самых авторитетных рейтингах, в том числе и на Bestchange.

Galaktica

Основна назва: Galaktica
Інші назви: цілеспрямованість, лояльність, єдність і професіоналізм
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: galaktica.io
Опис діяльності: Шукаєте свою першу роботу в ІТ? Але не знаєте куди краще буде влаштуватися, щоб у вас була можливість розвиватися і рости як фахівець? У такому випадку рекомендую вам ознайомитися з компанією Galaktica, оскільки вони дійсно цінують молодих фахівців і пропонують їм оптимальні умови для роботи. Також тут у вас буде можливість працювати зі світовими проєктами в доброзичливому колективі.

Інтергіпс

Основна назва: evmotium
Інші назви: Евмотіум
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: evmotium.com

Опис діяльності: Компанія Evmotium - інтернет ресурс який допомагає у виборі електромобілів

Hookcah Cat

Основна назва: Hookcah Cat
Інші назви: магазин кальянів, pod систем
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: hookahcat.com.ua

Опис діяльності: Магазин з оригінальним товаром. Великий вибір pod систем, рідин до них, тютюну для кальяну.