Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Тарас Маркелов

Основна назва: Тарас Маркелов
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: taurus-school.kiev.ua

Опис діяльності: Я хотел бы поделиться своим положительным опытом в автошколе в Киеве. Посещение автошколы в Киеве оказалось для меня незабываемым и полезным опытом. С самого начала мне понравился профессионализм и доброжелательность инструкторов. Они были терпеливыми, готовыми ответить на все мои вопросы и объяснить любые непонятные моменты. Благодаря их опыту и умению передавать знания, я чувствовал себя уверенно и готовым к освоению навыков вождения. Автошкола предлагала разнообразные учебные программы, включающие как теоретические занятия, так и практическую езду. Теоретические занятия проводились в...

Тарас Маркелов

Основна назва: Тарас Маркелов
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: afrodita.zp.ua
Опис діяльності: Я хотел бы поделиться своим мнением о одежде, которую я приобрел на этом сайте, и выразить свою положительную оценку. Первое, что меня впечатлило на этом сайте, это разнообразие и стильность предлагаемой одежды. Они предлагают широкий выбор различных стилей, трендов и коллекций, что делает его идеальным местом для поиска и обновления гардероба. Качество одежды на сайте оказалось очень хорошим. Товары, которые я приобрел, были изготовлены из качественных материалов и хорошо пошиты. Они выглядят привлекательно и долговечны, сохраняя свою форму и цвет после множества стирок. Я чувствую себя...

Ремонт компьютеров Киев

Основна назва: Ремонт компьютеров Киев
Інші назви: Ремонт компьютеров и ноутбуков Комп-Сервис Киев
Сайт: comp-service.kiev.ua

Опис діяльності: Обслуживание, настройка и ремонт компьютеров в Киеве https://comp-service.kiev.ua компьютерными мастерами из Комп-Сервис

Сінерджи Форс, ТОВ

Основна назва: ZULU
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: zulu-help.com
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Львів, Одеса, Ровно, Суми, Харків, Чернівці

Опис діяльності: Наша компанія, «ZULU», пропонує професійні послуги з написання різноманітних студентських робіт в різних містах України, таких як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів та Запоріжжя. Ми працюємо за офіційним договором і надаємо фіскальний чек. Наша команда готова виконати завдання з будь-якої гуманітарної або точної дисципліни. Незалежно від того, чи потрібна вам курсова робота, дипломна чи будь-яка інша робота, ми напишемо її відповідно до ваших вимог та бажань, дотримуючись встановлених термінів. Ви отримаєте якісну та унікальну роботу, яка повністю відповідатиме методичним рекомендаціям та вимогам...

Canada-VISA

Основна назва: Canada-VISA
Інші назви: Canada-VISA - Оформлення канадської візи під ключ
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: canada-visa.com.ua
Опис діяльності: Ми - провідна компанія з оформлення віз до Канади. Наша команда надає широкий спектр послуг, включаючи консультації, запити на біометрію та вивіз паспортів для вклеювання віз. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечуючи комфортний та безпроблемний процес оформлення візи. Завдяки нашій експертизі та досвіду, ми допоможемо вам відкрити нові можливості та здійснити ваші плани щодо поїздки до Канади. Звертайтеся до нас і отримайте якісну підтримку на кожному етапі вашого шляху.

Tet-textile.com

Основна назва: Tet-textile.com
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: tet-textile.com
Опис діяльності: Интернет-магазин текстиля для дома TET Textile — это: более 10 000 товаров, постоянно обновляемых; система акций и скидок; отзывчивые менеджеры, готовые ответить на все интересующие вопросы наших клиентов; самые выгодные цены; только высокое качество продукции; быстрая доставка в любой населенный пункт Украины.

Билдинг Дримс Бест

Основна назва: Билдинг Дримс Бест
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: youcontrol.com.ua

Опис діяльності: Сантехнічні та будівельно-монтажні роботи.

Дерево Пам'яті - Прибирання могил у Кривому Розі

Основна назва: Дерево Пам'яті - Прибирання могил у Кривому Розі
Сайт: derevo-pamyati.com.ua
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: Виконуємо роботи по прибиранню, догляду за могилами та похованнями.

Файнобуд

Основна назва: Файнобуд