Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: Арена Сіті БЦ
Інші назви: ТОВ Арена Сіті
Сфера діяльності: Торгівля: Нерухомість: продаж та оренда
Сайт: arena-city.com

Опис діяльності: Бізнес-центр преміум класу в самому серці міста. Багато різних цікавих закладів на території бізнес-центру. У нас ві зможете і попрацбвати, і провести свій вільний час.

asicfox

Основна назва: asicfox
Сайт: asicfox.ua

Опис діяльності: Если вы хотите начать добывать криптовалюту, но не знаете, какое выбрать устройство для майнинга, то обратитесь к профессионалам! На сайте Asicfox.ua работают опытные консультанты, которые помогут вам выбрать подходящий ASIC-майнер и дадут советы по его настройке и использованию. Я сам обращался за помощью к специалистам Asicfox.ua и очень доволен качеством обслуживания. Если вы хотите получить профессиональную поддержку в выборе устройства для майнинга, рекомендую обратиться на этот сайт!

https:it-generation

Основна назва: https:it-generation
Інші назви: it-generation
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація
Сайт: it-generation.com.ua

Опис діяльності: Курси ІТ для дітей , с велики спектром можливостей та розвитку вашої дитини , з 8-16 років. Для вашої дитини це гарна можливість ще з дитинства знайти своє призначення та рушати далі в цій течії.

ООО Тервик Украина

Основна назва: ООО Тервик Украина
Сайт: tervix.ua

Опис діяльності: Комплектующие для умного дома

ТОВ Вольво Україна

Основна назва: ООО Вольво Украина
Сайт: www.volvotrucks.com.ua

Опис діяльності: Продажа грузовиков

Інтернет-магазин “Barbatextile”

Основна назва: Інтернет-магазин “Barbatextile”
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: barbatextile.ua
Опис діяльності: Людина оточена різноманітним текстилем скрізь, що додає краси, затишку та тепла будь-якому простору. Особливо важливою є якість тканин у виробах для дому, таких як постільна білизна, халати та рушники, які повинні бути красивими, комфортними та служити довго. Інтернет-магазин "Barbatextile" пропонує оптові закупівлі готових текстильних виробів та тканин на пошиття (мінімум один рулон), які представлені у каталозі. Компанія надає можливість купити будь-який товар за доступною ціною з доставкою по всій Україні на своєму сайті.

Технодент

Основна назва: Технодент
Інші назви: Технодент Проект
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Сайт: dentpro.info
Опис діяльності: Вже понад 25 років стоматологи звертаються до нас за допомогою при підборі обладнання для оснащення своїх клінік, консультацій щодо функціонування існуючого обладнання. Нам важливо, щоб технічне оснащення та подальша сервісна підтримка обладнання, яке ми поставляємо, давали нашим клієнтам впевненість у зробленому виборі та сприяли розвитку вашої практики.

Ренесанс Київ

Основна назва: Ренесанс Київ
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: www.rs-clinic.com.ua
Опис діяльності: Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» — те, що потрібно кожному, в епоху швидкого темпу життя. Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» об'єднав: • Відділення інтенсивної терапії • Відділення психологічної корекції • Відділення швидкої допомоги 24/7 Цей комплекс спрямований на сучасне, професійне надання допомоги: • Лікування алкоголізму та наркотичної залежності • Виведення із запою • Імплантація алко/нарко блокатора • Лікування депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості,...

Statusdetox - Лікування залежності в Києві

Основна назва: Statusdetox - Лікування залежності в Києві
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: statusdetox.com.ua
Опис діяльності: “STATUSDETOX” онлайн сервіс для запису в клініку Ренесанс Київ. Клініка лікує психічні розлади, депресивні стани, панічні атаки, надає невідкладну допомогу залежним від алкоголю та наркотиків. Допомагає людям позбутися залежностей. До послуг пацієнтів - відділення інтенсивної терапії невідкладних станів та наркологічне відділення. Програми направленні на відновлення та лікування алкозалежностей та наркозалежностей, лікування психічних розладів, амбулаторне лікування у клініці. З пацієнтами працюють лікарі вищої категорії - психіатри, наркологи, психотерапевти, психологи. Наші пацієнти...