Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Avis

Основна назва: Avis
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: www.avis.com.ua
Опис діяльності: Позавчора ввечері поламався власний автомобіль, а вчора у нашої доньки був виступ в театрі. Думала, що свято буде зіпсовано. Мій чоловік добре, що випадково натрапив на телефон сервісу прокат авто в Дніпрі Avis. Ціни в них виявилися найдешевшими, які тільки можна було знайти.

TDS Agency

Основна назва: TDS Agency
Сайт: terentevdesignstudio.com

Опис діяльності: Веб студия TDS современные цифровые решений

zerkala.lviv.ua - магазин дзеркал

Основна назва: zerkala.lviv.ua - магазин дзеркал
Інші назви: ЗERKALA. lviv
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: zerkala.lviv.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Магазин Дзеркала.Львів пропонує різноманітні види дзеркал для різних приміщень, які стануть прикрасою будь-якого інтер'єру. У каталозі магазину можна знайти як традиційні рішення у виготовленні дзеркал, так і авангардні. Крім того, замовити дзеркало можна із своїми розмірами та додатковими опціями, які вказані на сайті. Для отримання детальнішої інформації можете звертатися за номером телефону, який вказаний на сайті. Слідкуйте за новинами у соцмережах https://www.instagram.com/zerkala.lviv/ , https://www.facebook.com/profile.php?id=100075740117697

ТОВ МОНІ

Основна назва: ТОВ МОНІ
Інші назви: Цукерка
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Сайт: glow.ua
Регіон роботи: Ужгород

Опис діяльності: Виробництво косметичних засобів, засобів гігієни та ін.

Champarty

Основна назва: Champarty
Сайт: www.champarty.com.ua
Опис діяльності: Якщо ви вирішили купити лікер на подарунок другу, придбати ігристе вино для коханої жінки, а також замовити алкоголь оптом для корпоративу, весілля або іншого свята, то інтернет-магазин Champarty може стати надійним партнером у постачанні цих напоїв і ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте лише якісних товарів і за адекватною ціною. На сайті можна знайти найкраще співвідношення вартості та якості пропонованої продукції. Цікавий асортимент і завжди приємно робити замовлення.

histrov

Основна назва: histrov
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: www.histrov.com
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Пошив авторських вишиванок та суконь.

Международный институт психологии "Лидер"

Основна назва: Международный институт психологии "Лидер"
Інші назви: Psy Institute
Сайт: psy-institute.com

Опис діяльності: Мы предлагаем программы дополнительного образования и повышения квалификации, которые приведут к получению диплома, соответствующего установленным стандартам. Наш акцент сделан на развитие навыков самопрезентации, коммуникации и успешной практике в онлайн-среде с возможностью достижения высокого уровня дохода.

UA Technics

Основна назва: UA Technics
Інші назви: UA Technics - системи для внутрішньокісткового доступу
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Сайт: nio.in.ua
Регіон роботи: Суми

Опис діяльності: Система внутрішньокісткового доступу NIO виробництва компанії PerSys Medical (США) - це найшвидший та найнадійніший пристрій для негайного внутрішньокісткового судинного доступу в екстреній ситуації, коли «немає вен». Пристрій не потребує акумуляторів або додаткового приладдя, вже готовий до використання. Дозволяє максимально економити дорогоцінний час. Завдяки своїй надійності та якості, системи внутрішньокісткового доступу NIO чудово себе показали в екстремальних ситуаціях, тому користуються високим попитом серед рятувальників, військових медиків та всіх тих хто щодня рятує життя людей. Компанія...

ТОВ "Сейф Гласс Факторі"

Основна назва: ТОВ "Сейф Гласс Факторі"
Інші назви: "SAFE GLASS FACTORY" LTD
Сайт: www.safeglass.com.ua
Регіон роботи: Бердичів

Опис діяльності: Торгівля : автомобілі, запчастини, автохімія

Кредит онлайн microcredit-microcredit.com.ua

Основна назва: Кредит онлайн microcredit-microcredit.com.ua
Сайт: microcredit-microcredit.com.ua

Опис діяльності: Microcredit-microcredit.com.ua - це інноваційний веб-ресурс, який створений з метою допомогти клієнтам швидко та легко знайти найкращі умови кредитування від найкращих мікрофінансових організацій (МФО) України. Компанія пропонує унікальний сервіс порівняння кредитних продуктів від різних МФО на ринку. Таким чином, користувач може швидко та легко знайти найвигіднішу пропозицію, що відповідає його потребам. На сайті можна знайти широкий вибір кредитних продуктів: від швидких мікрокредитів до довгострокових кредитів на покупку автомобіля чи нерухомості. Крім того, сервіс має безперечні переваги,...